Hlavní stránka Tvorba webových stránek Tvorba webových stránek Abertamy


Tvorba webových stránek Abertamy

Tvorba webových stránek Abertamy

Poskytujeme komplexní řešení v oblasti tvorby webových stránek po celé České republice, takže i Vašem městě, v Abertamech - od konzultace požadavků a vstupní analýzy, přes grafický návrh na míru, nasazení redakčního systému pro snadnou aktualizaci až po uživatelské testování a SEO optimalizaci pro vyhledávače Google a Seznam. Zajistíme Vám kvalitní podporu i po spuštění projektu.

Vytvoření kvalitní prezentace je základním krokem k úspěšné propagaci na Internetu. Kvalita prezentace nespočívá jen v grafickém zpracování, ale začíná důkladnou analýzou potřeb zákazníků, pokračuje vytvořením hodnotného obsahu (copywriting) a optimalizací pro vyhledavače i uživatele.

Naší přirozenou úlohou je předání zkušeností, které povedou k vytvoření efektivně fungující prezentace. Výsledkem je pak zvýšení zisku a brzká návratnost investice.

Úroveň grafického zpracování webových stránek je důležitou součástí, která působí na podvědomí každého návštěvníka. Reprezentativní vzhled musí plně respektovat corporate identity společnosti nebo zadavatele a být v souladu s grafickým manuálem. Každý projekt musí být přizpůsoben pro cílovou skupinu.

Domluvte si schůzku online či v  Abertamech, na které vám ukážeme jak probíhá tvorba webových stránek.

Tvorba webových stránek v Abertamech - naši zákazníci ve vašem okolí

sklárna MOSER

sklárna MOSER

Firmu Netservis jsme vybrali pro její originální a neotřelý design, zajímavé nápady a aktivní přístup k řešení projektu. Při tvorbě nového vzhledu webu Moser se zástupci firmy aktivně zajímali o naše cílové skupiny, navštívili sklárnu, aby pochopili, co je značka Moser a tím nabídli nejlepší grafické zpracování odpovídající kreditu sklárny Moser. Firma Netservis vždy nabízela dobrá řešení našich mnohdy nestandardních požadavků. S firmou jsme byli spokojeni jak z hlediska grafiky, tak z hlediska časové flexibility a dodržení časových termínů. Výsledkem spolupráce je pozitivně hodnocený web od našich zákazníků i obchodních partnerů a vysoká návštěvnost. Přejeme firmě Netservis mnoho dalších úspěšných a reprezentativních webových prezentací.

Daniela Sládková (marketing manager)

Tvorba webových stránek Abertamy - cílíme na Vaše zákazníky

Pokud chcete dosáhnout co nejlepší prezentace, měli byste skloubit dva profesionální pohledy. Váš pohled je určitě přesnější při definování cílové skupiny. Také vaše zkušenosti se zákazníky, s konkurencí a znalost vašeho produktu jsou podstatně větší.

Oproti tomu profesionální webdesigner bude mít lepší pohled na styl grafického zpracování, návrh použitého obsahu, způsob vedení návštěvníka webem a návrh strategie pro propagaci.

V těchto oblastech byste měli dát volnou ruku jemu a on by zase měl bedlivě naslouchat vašim zkušenostem z oboru. Potom může vzniknout skutečně dobrý web, který bude přinášet výsledky.

Narůstají ve vás obavy při čtení těchto řádků? Máte pocit, že byste tím dávali příliš mnoho zodpovědnosti tvůrci webu? Pokud ano, jsou to oprávněné obavy, které ale na druhou stranu vyvolávají další otázku: Spolupracuji se správnými lidmi, když se jim bojím svěřit odborné stránky svého webu?

Na spolupráci s Vámi při tvorbě webových stránek se těší tým NETservis s.r.o.

 

Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty