Hlavní stránka Tvorba webových stránek Tvorba webových stránek Brandýs nad Labem-Stará Boleslav


Tvorba webových stránek Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Tvorba webových stránek Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Poskytujeme komplexní řešení v oblasti tvorby webových stránek po celé České republice, takže i Vašem městě, v Brandýse nad Labem-Stará Boleslav - od konzultace požadavků a vstupní analýzy, přes grafický návrh na míru, nasazení redakčního systému pro snadnou aktualizaci až po uživatelské testování a SEO optimalizaci pro vyhledávače Google a Seznam. Zajistíme Vám kvalitní podporu i po spuštění projektu.

Vytvoření kvalitní prezentace je základním krokem k úspěšné propagaci na Internetu. Kvalita prezentace nespočívá jen v grafickém zpracování, ale začíná důkladnou analýzou potřeb zákazníků, pokračuje vytvořením hodnotného obsahu (copywriting) a optimalizací pro vyhledavače i uživatele.

Naší přirozenou úlohou je předání zkušeností, které povedou k vytvoření efektivně fungující prezentace. Výsledkem je pak zvýšení zisku a brzká návratnost investice.

Úroveň grafického zpracování webových stránek je důležitou součástí, která působí na podvědomí každého návštěvníka. Reprezentativní vzhled musí plně respektovat corporate identity společnosti nebo zadavatele a být v souladu s grafickým manuálem. Každý projekt musí být přizpůsoben pro cílovou skupinu.

Domluvte si schůzku online či v  Brandýse nad Labem-Stará Boleslav, na které vám ukážeme jak probíhá tvorba webových stránek.

Tvorba webových stránek v Brandýse nad Labem-Stará Boleslav - naši zákazníci ve vašem okolí

VFFOTO

VFFOTO

Na jaře roku 2018 padlo v naší firmě rozhodnutí o vytvoření nového e-shopu. Oslovili jsme několik firem z celé České republiky. Do užšího finále postoupily 2 společnosti. Nakonec byla vývojem a tvorbou našeho e-shopu pověřena pražská firma NETservis. Jejími hlavními přednostmi byla nabídka rozumné ceny a rychlosti zhotovení e-shopu.
Jak dopadla spolupráce po cca 8 měsících? Úspěšně jsme spustili nový e-shop. My i naši zákazníci oceňujeme jeho grafickou stránku, stavbu a přehlednost. Pro nás, jako pro firmu, bylo velmi důležité, i to, že jsme dostali dílo, tak jak jsme se dohodli. Po jeho nasazení firma NETservis reagovala na naše drobné podněty a připomínky v řádech hodin. S tímto servisem jsme velmi spokojeni. Vzhledem k tomu, že vývoj e-shopu nikdy není u konce a stále je co zlepšovat, budeme nadále s firmou NETservis rádi spolupracovat.

Vladimír Fučík
majitel

Tvorba webových stránek Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - cílíme na Vaše zákazníky

Pokud chcete dosáhnout co nejlepší prezentace, měli byste skloubit dva profesionální pohledy. Váš pohled je určitě přesnější při definování cílové skupiny. Také vaše zkušenosti se zákazníky, s konkurencí a znalost vašeho produktu jsou podstatně větší.

Oproti tomu profesionální webdesigner bude mít lepší pohled na styl grafického zpracování, návrh použitého obsahu, způsob vedení návštěvníka webem a návrh strategie pro propagaci.

V těchto oblastech byste měli dát volnou ruku jemu a on by zase měl bedlivě naslouchat vašim zkušenostem z oboru. Potom může vzniknout skutečně dobrý web, který bude přinášet výsledky.

Narůstají ve vás obavy při čtení těchto řádků? Máte pocit, že byste tím dávali příliš mnoho zodpovědnosti tvůrci webu? Pokud ano, jsou to oprávněné obavy, které ale na druhou stranu vyvolávají další otázku: Spolupracuji se správnými lidmi, když se jim bojím svěřit odborné stránky svého webu?

Na spolupráci s Vámi při tvorbě webových stránek se těší tým NETservis s.r.o.

 

Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty