Hlavní stránka Tvorba webových stránek Tvorba webových stránek Březnice


Tvorba webových stránek Březnice

Tvorba webových stránek Březnice

Poskytujeme komplexní řešení v oblasti tvorby webových stránek po celé České republice, takže i Vašem městě, v Březnici - od konzultace požadavků a vstupní analýzy, přes grafický návrh na míru, nasazení redakčního systému pro snadnou aktualizaci až po uživatelské testování a SEO optimalizaci pro vyhledávače Google a Seznam. Zajistíme Vám kvalitní podporu i po spuštění projektu.

Vytvoření kvalitní prezentace je základním krokem k úspěšné propagaci na Internetu. Kvalita prezentace nespočívá jen v grafickém zpracování, ale začíná důkladnou analýzou potřeb zákazníků, pokračuje vytvořením hodnotného obsahu (copywriting) a optimalizací pro vyhledavače i uživatele.

Naší přirozenou úlohou je předání zkušeností, které povedou k vytvoření efektivně fungující prezentace. Výsledkem je pak zvýšení zisku a brzká návratnost investice.

Úroveň grafického zpracování webových stránek je důležitou součástí, která působí na podvědomí každého návštěvníka. Reprezentativní vzhled musí plně respektovat corporate identity společnosti nebo zadavatele a být v souladu s grafickým manuálem. Každý projekt musí být přizpůsoben pro cílovou skupinu.

Domluvte si schůzku online či v  Březnici, na které vám ukážeme jak probíhá tvorba webových stránek.

Tvorba webových stránek v Březnici - naši zákazníci ve vašem okolí

Maková hora

Maková hora

Poutní místo Maková hora nemělo vlastní webové stránky. S přispěním dárců, kteří projevili přání, aby bylo uvedeno toto poutní místo do světa internetu, začala realizace projektu v červnu 2018. Když jsem byl v květnu požádán, abych zajistil vytvoření webových stránek poutního místa Maková hora, věděl jsem hned, že na prvním místě oslovím firmu NETservis. Z působení v Karmelitánském nakladatelství jsem již měl zkušenost s profesionalitou pana Lukáše Tyla, ale i dalších profesionálů z NETservisu, a byl jsem si jist, že výsledek bude velmi dobrý, pokud se dohodneme na ceně a době implementace. Reakce přátel, příznivců poutního místa, ale i náhodných zájemců, kteří se s novým projektem mohli v následujících týdnech seznámit, byla veskrze velmi pozitivní a přátelská. Web je optimalizován současně i pro mobilní zařízení – mobily, ipady a tablety. Tato technika byla užívána v přístupu uživatelů již od prvního týdne téměř ve 20 % přístupů na web. Těší nás, že i uživatelé mobilních zařízení si mohou vychutnat krásu webu. Pro nás, kteří se správou webu a jeho rozvojem zaobíráme, je výhodou stránek variabilita, se kterou si můžeme stránky udržovat a utvářet v základním zakoupeném modulu. V administrátorském rozhraní je totiž intuitivní orientace a inteligentní ovládání. Poutní místo má tak v přípravě na 300. výročí svého založení dynamické a mluvící internetové stránky s využitím nejmodernějších technologií.

Jan Fatka, O. Carm


Tvorba webových stránek Březnice - cílíme na Vaše zákazníky

Pokud chcete dosáhnout co nejlepší prezentace, měli byste skloubit dva profesionální pohledy. Váš pohled je určitě přesnější při definování cílové skupiny. Také vaše zkušenosti se zákazníky, s konkurencí a znalost vašeho produktu jsou podstatně větší.

Oproti tomu profesionální webdesigner bude mít lepší pohled na styl grafického zpracování, návrh použitého obsahu, způsob vedení návštěvníka webem a návrh strategie pro propagaci.

V těchto oblastech byste měli dát volnou ruku jemu a on by zase měl bedlivě naslouchat vašim zkušenostem z oboru. Potom může vzniknout skutečně dobrý web, který bude přinášet výsledky.

Narůstají ve vás obavy při čtení těchto řádků? Máte pocit, že byste tím dávali příliš mnoho zodpovědnosti tvůrci webu? Pokud ano, jsou to oprávněné obavy, které ale na druhou stranu vyvolávají další otázku: Spolupracuji se správnými lidmi, když se jim bojím svěřit odborné stránky svého webu?

Na spolupráci s Vámi při tvorbě webových stránek se těší tým NETservis s.r.o.

 

Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty