Hlavní stránka Tvorba webových stránek Tvorba webových stránek Březová-Oleško


Tvorba webových stránek Březová-Oleško

Tvorba webových stránek Březová-Oleško

Poskytujeme komplexní řešení v oblasti tvorby webových stránek po celé České republice, takže i Vašem městě, v Březové-Olešku - od konzultace požadavků a vstupní analýzy, přes grafický návrh na míru, nasazení redakčního systému pro snadnou aktualizaci až po uživatelské testování a SEO optimalizaci pro vyhledávače Google a Seznam. Zajistíme Vám kvalitní podporu i po spuštění projektu.

Vytvoření kvalitní prezentace je základním krokem k úspěšné propagaci na Internetu. Kvalita prezentace nespočívá jen v grafickém zpracování, ale začíná důkladnou analýzou potřeb zákazníků, pokračuje vytvořením hodnotného obsahu (copywriting) a optimalizací pro vyhledavače i uživatele.

Naší přirozenou úlohou je předání zkušeností, které povedou k vytvoření efektivně fungující prezentace. Výsledkem je pak zvýšení zisku a brzká návratnost investice.

Úroveň grafického zpracování webových stránek je důležitou součástí, která působí na podvědomí každého návštěvníka. Reprezentativní vzhled musí plně respektovat corporate identity společnosti nebo zadavatele a být v souladu s grafickým manuálem. Každý projekt musí být přizpůsoben pro cílovou skupinu.

Domluvte si schůzku online či v  Březové-Olešku, na které vám ukážeme jak probíhá tvorba webových stránek.

Tvorba webových stránek v Březové-Olešku - naši zákazníci ve vašem okolí

Cleantaxx Czech Republic & Slovakia

Cleantaxx Czech Republic & Slovakia

Spolupracuji se společností NETservis již od roku 2009. Během této doby, až do dnes jsme společně vytvořili 3 zajímavé webové stránky (pro mé 3 společnosti), včetně vytvoření firemního loga. Řešíme společně správu PPC kampaní a také všechny podpůrné marketingové kroky k propagaci mé společnosti. Vše probíhalo vždy velmi profesionálně, byly dodržovány předem stanovené termíny dodání a také probíhala velmi odborná komunikace, včetně rad a poznatků, dle kterých jsem se mohl posléze adekvátně rozhodnout. Celkově bych hodnotil společnost NETservis za velmi profesionální a přirozenou společnost, která je vždy připravena klientovi vyjít vstříc a nabídnout mu komplexní servis, aby se již v této oblasti marketingu o nic nemusel starat. I v době určitých problémů, které téměř vždy nastanou, se NETservis k věci postavil čelem a problémy vyřešil k mé spokojenosti.

Petr Gabriel
jednatel a majitel společnosti D.P.F. s.r.o.

Tvorba webových stránek Březová-Oleško - cílíme na Vaše zákazníky

Pokud chcete dosáhnout co nejlepší prezentace, měli byste skloubit dva profesionální pohledy. Váš pohled je určitě přesnější při definování cílové skupiny. Také vaše zkušenosti se zákazníky, s konkurencí a znalost vašeho produktu jsou podstatně větší.

Oproti tomu profesionální webdesigner bude mít lepší pohled na styl grafického zpracování, návrh použitého obsahu, způsob vedení návštěvníka webem a návrh strategie pro propagaci.

V těchto oblastech byste měli dát volnou ruku jemu a on by zase měl bedlivě naslouchat vašim zkušenostem z oboru. Potom může vzniknout skutečně dobrý web, který bude přinášet výsledky.

Narůstají ve vás obavy při čtení těchto řádků? Máte pocit, že byste tím dávali příliš mnoho zodpovědnosti tvůrci webu? Pokud ano, jsou to oprávněné obavy, které ale na druhou stranu vyvolávají další otázku: Spolupracuji se správnými lidmi, když se jim bojím svěřit odborné stránky svého webu?

Na spolupráci s Vámi při tvorbě webových stránek se těší tým NETservis s.r.o.

 

Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty