Hlavní stránka Tvorba webových stránek Tvorba webových stránek Brloh


Tvorba webových stránek Brloh

Tvorba webových stránek Brloh

Poskytujeme komplexní řešení v oblasti tvorby webových stránek po celé České republice, takže i Vašem městě, v Brlohu - od konzultace požadavků a vstupní analýzy, přes grafický návrh na míru, nasazení redakčního systému pro snadnou aktualizaci až po uživatelské testování a SEO optimalizaci pro vyhledávače Google a Seznam. Zajistíme Vám kvalitní podporu i po spuštění projektu.

Vytvoření kvalitní prezentace je základním krokem k úspěšné propagaci na Internetu. Kvalita prezentace nespočívá jen v grafickém zpracování, ale začíná důkladnou analýzou potřeb zákazníků, pokračuje vytvořením hodnotného obsahu (copywriting) a optimalizací pro vyhledavače i uživatele.

Naší přirozenou úlohou je předání zkušeností, které povedou k vytvoření efektivně fungující prezentace. Výsledkem je pak zvýšení zisku a brzká návratnost investice.

Úroveň grafického zpracování webových stránek je důležitou součástí, která působí na podvědomí každého návštěvníka. Reprezentativní vzhled musí plně respektovat corporate identity společnosti nebo zadavatele a být v souladu s grafickým manuálem. Každý projekt musí být přizpůsoben pro cílovou skupinu.

Domluvte si schůzku online či v  Brlohu, na které vám ukážeme jak probíhá tvorba webových stránek.

Tvorba webových stránek v Brlohu - naši zákazníci ve vašem okolí

Jihočeské muzeum

Jihočeské muzeum

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích zvolilo k vytvořeních zcela nové webové prezentace firmu Netservis na základě zkušeností, které tato firma získala při spolupráci s institucemi stejného typu. Ve velice krátkém časovém horizontu se pak podařilo vytvořit prezentaci, která instituci Jihočeského muzea zcela charakterizuje. Zvláště oceňujeme lehký a přehledný design všech stránek, nabídkové menu s ikonkami přímo tvořenými na míru muzejní nabídky, jednoduché administrátorské rozhraní, ale především výbornou spolupráci s jednotlivými pracovníky této firmy, kteří svými podněty z oblasti aktuálních trendů webdesignu přispěli ke zkvalitnění a zviditelnění programové nabídky Jihočeského muzea i práce odborných pracovníků. Vřele doporučuji spolupráci s firmou NETservis, která pro Vás bude zárukou kvality na evropské úrovni.

Hana Švejkarová
vedoucí propagace

Tvorba webových stránek Brloh - cílíme na Vaše zákazníky

Pokud chcete dosáhnout co nejlepší prezentace, měli byste skloubit dva profesionální pohledy. Váš pohled je určitě přesnější při definování cílové skupiny. Také vaše zkušenosti se zákazníky, s konkurencí a znalost vašeho produktu jsou podstatně větší.

Oproti tomu profesionální webdesigner bude mít lepší pohled na styl grafického zpracování, návrh použitého obsahu, způsob vedení návštěvníka webem a návrh strategie pro propagaci.

V těchto oblastech byste měli dát volnou ruku jemu a on by zase měl bedlivě naslouchat vašim zkušenostem z oboru. Potom může vzniknout skutečně dobrý web, který bude přinášet výsledky.

Narůstají ve vás obavy při čtení těchto řádků? Máte pocit, že byste tím dávali příliš mnoho zodpovědnosti tvůrci webu? Pokud ano, jsou to oprávněné obavy, které ale na druhou stranu vyvolávají další otázku: Spolupracuji se správnými lidmi, když se jim bojím svěřit odborné stránky svého webu?

Na spolupráci s Vámi při tvorbě webových stránek se těší tým NETservis s.r.o.

 

Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty