Hlavní stránka Tvorba webových stránek Tvorba webových stránek Cerhovice


Tvorba webových stránek Cerhovice

Tvorba webových stránek Cerhovice

Poskytujeme komplexní řešení v oblasti tvorby webových stránek po celé České republice, takže i Vašem městě, v Cerhovicích - od konzultace požadavků a vstupní analýzy, přes grafický návrh na míru, nasazení redakčního systému pro snadnou aktualizaci až po uživatelské testování a SEO optimalizaci pro vyhledávače Google a Seznam. Zajistíme Vám kvalitní podporu i po spuštění projektu.

Vytvoření kvalitní prezentace je základním krokem k úspěšné propagaci na Internetu. Kvalita prezentace nespočívá jen v grafickém zpracování, ale začíná důkladnou analýzou potřeb zákazníků, pokračuje vytvořením hodnotného obsahu (copywriting) a optimalizací pro vyhledavače i uživatele.

Naší přirozenou úlohou je předání zkušeností, které povedou k vytvoření efektivně fungující prezentace. Výsledkem je pak zvýšení zisku a brzká návratnost investice.

Úroveň grafického zpracování webových stránek je důležitou součástí, která působí na podvědomí každého návštěvníka. Reprezentativní vzhled musí plně respektovat corporate identity společnosti nebo zadavatele a být v souladu s grafickým manuálem. Každý projekt musí být přizpůsoben pro cílovou skupinu.

Domluvte si schůzku online či v  Cerhovicích, na které vám ukážeme jak probíhá tvorba webových stránek.

Tvorba webových stránek v Cerhovicích - naši zákazníci ve vašem okolí

Procter & Gamble - Corporate identity

Procter & Gamble - Corporate identity

Silnou stránkou společnosti NETservis je velká časová flexibilita, nebylo výjimkou, kde pro dodržení termínu probíhala práce na projektu během víkendů nebo nočních hodin. Tato firma je připravena realizovat nové nápady obratem bez jakýchkoli časových prodlev.... ....Vzhledem k tomu, že služby NETservis jsou poskytovány za slušné ceny, celkové hodnocení je: kvalitní a flexibilní služba za rozumnou cenu.

Ing. Tomáš Andraščík

Tvorba webových stránek Cerhovice - cílíme na Vaše zákazníky

Pokud chcete dosáhnout co nejlepší prezentace, měli byste skloubit dva profesionální pohledy. Váš pohled je určitě přesnější při definování cílové skupiny. Také vaše zkušenosti se zákazníky, s konkurencí a znalost vašeho produktu jsou podstatně větší.

Oproti tomu profesionální webdesigner bude mít lepší pohled na styl grafického zpracování, návrh použitého obsahu, způsob vedení návštěvníka webem a návrh strategie pro propagaci.

V těchto oblastech byste měli dát volnou ruku jemu a on by zase měl bedlivě naslouchat vašim zkušenostem z oboru. Potom může vzniknout skutečně dobrý web, který bude přinášet výsledky.

Narůstají ve vás obavy při čtení těchto řádků? Máte pocit, že byste tím dávali příliš mnoho zodpovědnosti tvůrci webu? Pokud ano, jsou to oprávněné obavy, které ale na druhou stranu vyvolávají další otázku: Spolupracuji se správnými lidmi, když se jim bojím svěřit odborné stránky svého webu?

Na spolupráci s Vámi při tvorbě webových stránek se těší tým NETservis s.r.o.

 

Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty