Hlavní stránka Tvorba webových stránek Tvorba webových stránek Pustá Polom


Tvorba webových stránek Pustá Polom

Tvorba webových stránek Pustá Polom

Poskytujeme komplexní řešení v oblasti tvorby webových stránek po celé České republice, takže i Vašem městě, v Pusté Polomi - od konzultace požadavků a vstupní analýzy, přes grafický návrh na míru, nasazení redakčního systému pro snadnou aktualizaci až po uživatelské testování a SEO optimalizaci pro vyhledávače Google a Seznam. Zajistíme Vám kvalitní podporu i po spuštění projektu.

Vytvoření kvalitní prezentace je základním krokem k úspěšné propagaci na Internetu. Kvalita prezentace nespočívá jen v grafickém zpracování, ale začíná důkladnou analýzou potřeb zákazníků, pokračuje vytvořením hodnotného obsahu (copywriting) a optimalizací pro vyhledavače i uživatele.

Naší přirozenou úlohou je předání zkušeností, které povedou k vytvoření efektivně fungující prezentace. Výsledkem je pak zvýšení zisku a brzká návratnost investice.

Úroveň grafického zpracování webových stránek je důležitou součástí, která působí na podvědomí každého návštěvníka. Reprezentativní vzhled musí plně respektovat corporate identity společnosti nebo zadavatele a být v souladu s grafickým manuálem. Každý projekt musí být přizpůsoben pro cílovou skupinu.

Domluvte si schůzku online či v  Pusté Polomi, na které vám ukážeme jak probíhá tvorba webových stránek.

Tvorba webových stránek v Pusté Polomi - naši zákazníci ve vašem okolí

Trh zvířat - Inzertní portál

Trh zvířat - Inzertní portál

Od myšlenky, přes projekt až k finálnímu vytvoření celého portálu www.trhzvirat.cz spolupracuji se společnosti NETservis s.r.o.. Každý krok, každou myšlenku, každý nápad a to i ten špatný vzájemně konzultujeme a o případném dalším vývoji portálu smysluplně diskutujeme. Velice si vážím upřímného a věcného přístupu k dalším případným krokům ve vývoji.

Jiří Kováč

Tvorba webových stránek Pustá Polom - cílíme na Vaše zákazníky

Pokud chcete dosáhnout co nejlepší prezentace, měli byste skloubit dva profesionální pohledy. Váš pohled je určitě přesnější při definování cílové skupiny. Také vaše zkušenosti se zákazníky, s konkurencí a znalost vašeho produktu jsou podstatně větší.

Oproti tomu profesionální webdesigner bude mít lepší pohled na styl grafického zpracování, návrh použitého obsahu, způsob vedení návštěvníka webem a návrh strategie pro propagaci.

V těchto oblastech byste měli dát volnou ruku jemu a on by zase měl bedlivě naslouchat vašim zkušenostem z oboru. Potom může vzniknout skutečně dobrý web, který bude přinášet výsledky.

Narůstají ve vás obavy při čtení těchto řádků? Máte pocit, že byste tím dávali příliš mnoho zodpovědnosti tvůrci webu? Pokud ano, jsou to oprávněné obavy, které ale na druhou stranu vyvolávají další otázku: Spolupracuji se správnými lidmi, když se jim bojím svěřit odborné stránky svého webu?

Na spolupráci s Vámi při tvorbě webových stránek se těší tým NETservis s.r.o.

 

Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty