Hlavní stránka Tvorba webových stránek Tvorba webových stránek Rokytnice nad Rokytnou


Tvorba webových stránek Rokytnice nad Rokytnou

Tvorba webových stránek Rokytnice nad Rokytnou

Poskytujeme komplexní řešení v oblasti tvorby webových stránek po celé České republice, takže i Vašem městě, v Rokytnici nad Rokytnou - od konzultace požadavků a vstupní analýzy, přes grafický návrh na míru, nasazení redakčního systému pro snadnou aktualizaci až po uživatelské testování a SEO optimalizaci pro vyhledávače Google a Seznam. Zajistíme Vám kvalitní podporu i po spuštění projektu.

Vytvoření kvalitní prezentace je základním krokem k úspěšné propagaci na Internetu. Kvalita prezentace nespočívá jen v grafickém zpracování, ale začíná důkladnou analýzou potřeb zákazníků, pokračuje vytvořením hodnotného obsahu (copywriting) a optimalizací pro vyhledavače i uživatele.

Naší přirozenou úlohou je předání zkušeností, které povedou k vytvoření efektivně fungující prezentace. Výsledkem je pak zvýšení zisku a brzká návratnost investice.

Úroveň grafického zpracování webových stránek je důležitou součástí, která působí na podvědomí každého návštěvníka. Reprezentativní vzhled musí plně respektovat corporate identity společnosti nebo zadavatele a být v souladu s grafickým manuálem. Každý projekt musí být přizpůsoben pro cílovou skupinu.

Domluvte si schůzku online či v  Rokytnici nad Rokytnou, na které vám ukážeme jak probíhá tvorba webových stránek.

Tvorba webových stránek v Rokytnici nad Rokytnou - naši zákazníci ve vašem okolí

VITON s.r.o.

VITON s.r.o.

Vzájemnou spolupráci s firmou NETservis s.r.o. hodnotím pozitivně. Přístup všech pracovníků, se kterými jsme přišli do styku, byl profesionální a velmi vstřícný. Jmenovitě bych chtěla vyzdvihnout spolupráci s Mgr. Zdeňkem Líbalem, který nám navrhl různá řešení, ale zároveň respektoval a splnil naše požadavky. S výsledkem spolupráce jsme velice spokojeni a proto s firmou NETservis s.r.o. budeme v budoucnu i nadále spolupracovat.

Ing. Simona Šelmátová
ředitel

Tvorba webových stránek Rokytnice nad Rokytnou - cílíme na Vaše zákazníky

Pokud chcete dosáhnout co nejlepší prezentace, měli byste skloubit dva profesionální pohledy. Váš pohled je určitě přesnější při definování cílové skupiny. Také vaše zkušenosti se zákazníky, s konkurencí a znalost vašeho produktu jsou podstatně větší.

Oproti tomu profesionální webdesigner bude mít lepší pohled na styl grafického zpracování, návrh použitého obsahu, způsob vedení návštěvníka webem a návrh strategie pro propagaci.

V těchto oblastech byste měli dát volnou ruku jemu a on by zase měl bedlivě naslouchat vašim zkušenostem z oboru. Potom může vzniknout skutečně dobrý web, který bude přinášet výsledky.

Narůstají ve vás obavy při čtení těchto řádků? Máte pocit, že byste tím dávali příliš mnoho zodpovědnosti tvůrci webu? Pokud ano, jsou to oprávněné obavy, které ale na druhou stranu vyvolávají další otázku: Spolupracuji se správnými lidmi, když se jim bojím svěřit odborné stránky svého webu?

Na spolupráci s Vámi při tvorbě webových stránek se těší tým NETservis s.r.o.

 

Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty