Hlavní stránka Tvorba webových stránek Tvorba webových stránek Starý Plzenec


Tvorba webových stránek Starý Plzenec

Tvorba webových stránek Starý Plzenec

Poskytujeme komplexní řešení v oblasti tvorby webových stránek po celé České republice, takže i Vašem městě, v Starém Plzenci - od konzultace požadavků a vstupní analýzy, přes grafický návrh na míru, nasazení redakčního systému pro snadnou aktualizaci až po uživatelské testování a SEO optimalizaci pro vyhledávače Google a Seznam. Zajistíme Vám kvalitní podporu i po spuštění projektu.

Vytvoření kvalitní prezentace je základním krokem k úspěšné propagaci na Internetu. Kvalita prezentace nespočívá jen v grafickém zpracování, ale začíná důkladnou analýzou potřeb zákazníků, pokračuje vytvořením hodnotného obsahu (copywriting) a optimalizací pro vyhledavače i uživatele.

Naší přirozenou úlohou je předání zkušeností, které povedou k vytvoření efektivně fungující prezentace. Výsledkem je pak zvýšení zisku a brzká návratnost investice.

Úroveň grafického zpracování webových stránek je důležitou součástí, která působí na podvědomí každého návštěvníka. Reprezentativní vzhled musí plně respektovat corporate identity společnosti nebo zadavatele a být v souladu s grafickým manuálem. Každý projekt musí být přizpůsoben pro cílovou skupinu.

Domluvte si schůzku online či v  Starém Plzenci, na které vám ukážeme jak probíhá tvorba webových stránek.

Tvorba webových stránek v Starém Plzenci - naši zákazníci ve vašem okolí

Redesign webu pro Střední průmyslovou školu strojnickou v Plzni

Redesign webu pro Střední průmyslovou školu strojnickou v Plzni

U společnosti NETservis jsme objednali internetovou prezentaci nejen proto, že její nabídka splnila naše požadavky (to bez problémů dokázaly i další oslovené firmy), ale i proto, že nás zaujala její klientela a webové prezentace klientů. Cena stránek u NETservisu byla na první pohled o něco vyšší, než u některých jiných oslovených firem (což musí škola pečlivě zvažovat), ale od začátku zahrnovala všechny potřebné moduly redakčního systému. U některých jiných firem byla stanovena zdánlivě příznivá základní cena a následné další platby za moduly, které koncovou cenu přiblížily finančním požadavkům NETservisu. Redakční systém Webredakce je komfortní a vstřícný a umožňuje okamžitou práci i bez znalosti tvorby stránek, případná základní znalost html možnosti práce ještě umocní. Jednání se společností NETservis bylo bez problémů, spolupráce probíhala naprosto hladce. Nová prezentace naší školy je veřejností zatím přijímána příznivě.

Ing. Josef Gruber
zástupce ředitele školy

Tvorba webových stránek Starý Plzenec - cílíme na Vaše zákazníky

Pokud chcete dosáhnout co nejlepší prezentace, měli byste skloubit dva profesionální pohledy. Váš pohled je určitě přesnější při definování cílové skupiny. Také vaše zkušenosti se zákazníky, s konkurencí a znalost vašeho produktu jsou podstatně větší.

Oproti tomu profesionální webdesigner bude mít lepší pohled na styl grafického zpracování, návrh použitého obsahu, způsob vedení návštěvníka webem a návrh strategie pro propagaci.

V těchto oblastech byste měli dát volnou ruku jemu a on by zase měl bedlivě naslouchat vašim zkušenostem z oboru. Potom může vzniknout skutečně dobrý web, který bude přinášet výsledky.

Narůstají ve vás obavy při čtení těchto řádků? Máte pocit, že byste tím dávali příliš mnoho zodpovědnosti tvůrci webu? Pokud ano, jsou to oprávněné obavy, které ale na druhou stranu vyvolávají další otázku: Spolupracuji se správnými lidmi, když se jim bojím svěřit odborné stránky svého webu?

Na spolupráci s Vámi při tvorbě webových stránek se těší tým NETservis s.r.o.

 

Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty