Administrační systém Webredakce

Redakční systém WebRedakce slouží k snadné aktualizaci vlastních www stránek. Nejsou potřeba žádné znalosti programování a aktualizaci stránek pomocí redakčního nebo publikačního systému zvládne opravdu každý.

Pokud potřebujete často aktualizovat obsah prezentace nebo si chcete ponechat možnost průběžně doplňovat rozsah svých www stránek, aniž byste museli za každou aktualizaci platit, bude ideálním řešením náš redakční systém WebRedakce. WebRedakce je ucelený administrační systém, který umožňuje komplexní správu webu a jeho další rozvoj. Prostředí systému je navržené tak, aby jeho obsluha byla maximálně intuitivní a nevyžadovala více znalostí, než práce s běžným textovým editorem. Samostatně si tak budete moc měnit/doplňovat nové texty, přidávat fotografie, ankety, diskuze, nebo i celé jazykové mutace. Systém je možné rozšířit o funkce dle specifických potřeb klienta. Náklady na prezentaci realizované redakčním systémem nejsou odvislé od počtu stránek a provoz prezentace není spojen s žádnými provozními náklady. Jedná se o jednorázovou investici.

Jak se s redakčním systémem pracuje?

1) Vstup do administrace webu probíhá přes neveřejnou internetovou adresu, která je zabezpečena vstupním jménem a heslem. Administraci lze provádět odkudkoliv, kde je přístup na internet. Na přání můžeme nastavit vyšší stupeň zabezpečení prostřednictvím HTTPS, nebo omezený přístup z předem definovaných IP adres.

2) Správa uživatelů a administrátorských práv umožňuje přidělovat různým správcům rozdílné pravomoci při správě webu. Obsah Vašich stránek bude vždy pod kontrolou.

3) Správa položek v menu je základní funkcí systému. Sami si nadefinujete obsah menu a strukturu stránek. WebRedakce umožňuje i užití víceúrovňových menu (tzv. roletkových odkazů).

4) Editace textů je stejně snadná jako prác

KONTAKTUJTE NÁS

Promluvme si o vašem novém webovém projektu

Napište nám nebo zavolejte na obecný kontakt níže, nebo si vyberte jednoho z našich specialistů ve vašem oboru.

Napište nám
Bc. Nicola Revendová Obchodník, projektový manažer
Jiří Ptáček Jednatel, zakladatel agentury