Služby

Webredakce Eshop

WebRedakce E-shop je námi vyvinutý redakční systém pro práci s e-shopy. Obsahuje základní i pokročilé funkce, bez kterých se v dnešní konkurenci kvalitní e-shop neobejde. 

Naše reference   Napište nám
  1. Tisíce produktů
  2. Grafika na míru
  3. Napojení na externí systémy
  4. Správa celého e-shopu
Webredakce Eshop

E-shopy na míru

E-shopy umíme upravit na míru klientům. Přeneseme data Vašeho stávajícího e-shopu a připravíme strukturu. E-shop umíme napojit na Váš informační systém ať už jde o ERP, CRM nebo samostatný účetní software. Standardem je napojení na platební brány a několik variant metod doručení. Při vývoji e-shopu dbáme na automatizaci jednotlivých kroků, aby administrace zabírala minimum času.

POZNEJTE NAŠI PRÁCI

Podívejte se na vybrané weby, které jsme vytvořili

Kulturistika.com

E-shop na steroidech, který nabídne vše, co lze od lídra na trhu očekávat. Je kompletně napojen na ekonomický systém Pohoda a řadu dalších systémů. Vyhledávání běží na technologii Elastic Search.

Více o projektu

GASTRO-TIP

Robustní B2B systém s propracovanou správou rolí registrovaných uživatelů a propracovaným interním PDF nabídkovačem, který umí tvořit nabídky pro konkrétní zákazníky včetně specifické grafiky souboru.

Více o projektu

Pneu Procházka

Nový web umožňuje interaktivní objednání do pneuservisu a pro fleetové klienty nabízí pohodlnou aplikaci pro rezervaci přezutí. Je napojen na podnikový informační systém Helios.

Více o projektu
KONTAKTUJTE NÁS

Promluvme si o vašem novém webovém projektu

Napište nám nebo zavolejte na obecný kontakt níže, nebo si vyberte jednoho z našich specialistů ve vašem oboru.

Napište nám
Bc. Nicola Revendová Obchodník, projektový manažer
Mgr. Ondřej Koláček Jednatel, projektový manažer