Další internetovou prezentací, kterou naše společnost NETservis s.r.o. vytvářela, byl projekt pro firmu F.T.G. spol. s.r.o. Fotbal Trend Gabriel. Cílem bylo poskytnout společnosti moderní a účinnou prezentaci a poskytla společnosti tak další kanál pro informování potencionálních klientů.

Společnost F.T.G. spol. s.r.o. je výhradní zástupce ČR v oblasti výstavby a pronájmu sportovních fotbalových arén a dalšího fotbalového vybavení, které vyvinula průkopnická německá společnost. Trendsport Rummenigge.

Naše firma NETservis s.r.o. vytvářela pro nově vzniklou společnost přitažlivé logo a posléze přešla i k vytvoření profesionální internetové prezentace. Kromě loga byla zpracována kompletní grafika, byl proveden její zlom, byl zřízen webhosting. Byl nainstalován Redakční systém WebRedakce, který byl upraven o systém pro vkládání Slideshow v hlavičce webu. Dále byly upraveny také některé texty.

Internetová prezentace samotná evokuje fotbalový trávník, kde se prolínají fotografie fotbalových sportovišť. Navigace, z čehož je každý odkaz doplněn o nezbytný fotbalový míč, je umístěna vlevo na stránce a je velmi přehledná. Nechybí zde okénko rychlého Vyhledávání a záložka Reference.