Redakční systém WebRedakce (pro kompletní správu webu)

Pokud potřebujete často aktualizovat obsah prezentace, nebo si chcete ponechat možnost průběžně doplňovat rozsah svých www stránek, aniž byste museli za každou aktualizaci platit, bude ideálním řešením náš redakční systém WebRedakce. WebRedakce je ucelený administrační systém, který umožňuje komplexní správu webu a jeho další rozvoj. Prostředí systému je navržené tak, aby jeho obsluha byla maximálně intuitivní a nevyžadovala více znalostí, než práce s běžným textovým editorem. Samostatně si tak budete moci měnit/doplňovat nové texty, přidávat fotografie, ankety, diskuze, nebo i celé jazykové mutace. Systém je možné rozšířit o funkce dle specifických potřeb klienta. Náklady na prezentaci realizované redakčním systémem nejsou odvislé od počtu stránek a provoz prezentace není spojen s žádnými provozními náklady. Jedná se o jednorázovou investici.

Redakční systém WebRedakce - jak se s ním pracuje:

1) Vstup do administrace webu probíhá přes neveřejnou internetovou adresu, která je zabezpečena vstupním jménem a heslem. Administraci lze provádět odkudkoliv, kde je přístup na Internet. Na přání můžeme nastavit vyšší stupeň zabezpečení prostřednictvím HTTPS, nebo omezený přístup z předem definovaných IP adres.

2) Správa uživatelů a administrátorských práv umožňuje přidělovat různým správcům rozdílné pravomoci při správě webu. Obsah vašich stránek bude vždy pod kontrolou.

3) Správa položek v menu je základní funkcí systému. Sami si nadefinujete obsah menu a strukturu stránek. WebRedakce umožňuje i užití víceúrovňových menu (tzv. roletkových odkazů).

4) Editace textů je stejně snadná jako práce s textovým editorem (např. Word). Můžete definovat velikosti, barvy, fonty i styly písma. Do textu je možné vkládat obrázky a tabulky. Možný je i import z již hotových textových souborů.

5) Uspořádání webu navrhnete dle svých potřeb. Bude na vás, zda využijete všechny funkce, jako jsou ankety, diskuze, statistiky nejčtenějších článků… WebRedakce umožňuje provoz komerční prezentace i zpravodajského serveru.

6) Grafika prezentace je plně přizpůsobitelná požadavkům klienta. Naši grafici mohou připravit návrhy plně respektující corporate identity zadavatele a není problém užít ani náročnější řešení včetně flash animací.
Klient má však možnost zvolit i ekonomicky nenáročnou variantu a to využít základní grafiku systému WebRedakce. Sám si vybere barevnou kombinaci výstupů a modifikuje si hlavičku prezentace. Tato varianta je někdy požadovaná i s ohledem na časovou nenáročnost – web lze spustit prakticky do několika hodin.

7) Pokud máte zájem o prezentaci redakčního systému, domluvte si s námi schůzku. Následně Vám můžeme zpřístupnit demov

KONTAKTUJTE NÁS

Promluvme si o vašem novém webovém projektu

Napište nám nebo zavolejte na obecný kontakt níže, nebo si vyberte jednoho z našich specialistů ve vašem oboru.

Napište nám
Mgr. Ondřej Koláček Jednatel, projektový manažer
Jiří Ptáček Jednatel, zakladatel agentury