REFERENCE

Autoškola Horázný

Autoškola Horázný je naším dlouholetým klientem. Systém pro správu obsahu (Webredakce), webdesign i funkcionalita se za tu dobu vzhledem k požadavkům klienta i technickým změnám a vývoji našich interních produktů změnila již několikrát. Naposledy v roce 2021, kdy se nám podařilo spustit nejnovější verzi webu na nejaktuálnějším systému pro správu obsahu (Webredakce).

Web je tvořen s designem na míru s důrazem na ikony, které pomáhají uživatelům v orientaci, ale i s ohledem na propojení na externí systémy, které klient používá k registraci nových zákazníků, poptávek, nebo i dárků (ano, tady můžete někomu koupit řidičák jako dárek - doporučujeme). Velmi důležité bylo při spuštění správně napárovat nové URL adresy, protože za tu dobu má prezentace v rámci vyhledávačů velmi dobré pozice v rámci SEO. Web je v několika jazykových mutacích a na vývoji jsme se podíleli včetně plnění a stylování obsahových částí a tvorby veškerých grafických podkladů.

Klientovi velice děkujeme za opravdu dlouhodobou důvěru na poli internetového marketingu a věříme, že tato spolupráce zdaleka není poslední. Už teď se těšíme na další společné projekty.

Realizace projektu 2021
POZNEJTE NAŠI PRÁCI

Podívejte se na podobné weby, které jsem vytvořili

KONTAKTUJTE NÁS

Promluvme si o vašem novém webovém projektu

Napište nám nebo zavolejte na obecný kontakt níže, nebo si vyberte jednoho z našich specialistů ve vašem oboru.

Napište nám
Bc. Nicola Revendová Obchodník, projektový manažer
Jiří Ptáček Jednatel, zakladatel agentury