REFERENCE

BPS Průmyslové služby, s.r.o.

Pro společnost BPS Průmyslové služby jsme vytvořili zcela novou internetovou prezentaci s dvěma grafickými konfigurátory na míru.

Firmě prodávající a pronajímající vysokozdvižné vozíky jsme před lety vyráběli velmi jednoduchou prezentaci. V roce 2019 jsme společně s klientem dospěli k názoru, že tento web už je zastaralý a nereflektuje současné postavení firmy na trhu. Rozhodli jsme se tedy pro tvorbu zcela nové moderní prezentace a vzali jsme to zgruntu.

Po důkladné specifikaci založené na aktivní komunikaci s klientem, součástí které byla například naše návštěva v servisním středisku firmy, jsme se pustili do práce. Propracovaná homepage s grafickou navigací intuitivně dovede návštěvníka stránky na správné místo. Díky jasně rozdělené struktuře produktů a popisem základních vlastností vozíků už v navigaci se potenciální zákazník velmi dobře zorientuje. Všechny produkty mají samozřejmě svoji technickou specifikaci, hlavní vlastnosti jsou zvýrazněny ikonami na míru a mezi produkty se dá jednoduše přepínat.

Konkurenční výhodu oproti ostatním webům, které nabízejí podobný sortiment, jsme našli v konfigurátorech vysokozdvižných vozíků. Ty jsme vyrobili hned dva. V tom hlavním si může zákazník navolit libovolné vlastnosti svého vysněného vozíku, který se mu v reálném čase vyobrazuje na pravé straně obrazovky. V dalším konfigurátoru si zase může zvolit libovolnou barvu vozíku a přidat obrázek, třeba logo své firmy. Na jedno kliknutí se poté zákazníkovi zadaný vozík vygeneruje do PDF a odešle e-mailem.

Samozřejmostí je moderní design, responzivní rozhraní umožňující prohlížení prezentace na jakémkoliv zařízení, či nejmodernější SSL certifikát. Klient jistě ocení přehledný redakční systém WebRedakce, ve kterém může obsah svého webu pohodlně upravovat.

Realizace projektu 2019
POZNEJTE NAŠI PRÁCI

Podívejte se na podobné weby, které jsem vytvořili

KONTAKTUJTE NÁS

Promluvme si o vašem novém webovém projektu

Napište nám nebo zavolejte na obecný kontakt níže, nebo si vyberte jednoho z našich specialistů ve vašem oboru.

Napište nám
Bc. Nicola Revendová Obchodník, projektový manažer
Antonín Černý Obchodník, projektový manažer