REFERENCE

CHASNÍK

Tento klient pro nás nebyl žádnou velkou neznámou, protože i naše firma jeho služby již několikrát v minulosti využila, a tak jsme rádi spolupracovali na vytvoření nových webových stránek.

CHASNÍK je malá rodinná firma, která se zabývá gastronomií a je schopná svým klientům poskytnout skvělý catering na různých akcích, od rodinné oslavy, přes firemní akce až po grilované prase.
Původní stránky byly již velmi staré, a tak jsme se rozhodli pustit do zcela nové webové prezentace s e-shopem. Celý web podtrhují skvělé fotky, které klient dodal sám a které pravidelně fotí na svých akcích. Nechybí ani reference od klientů, ukázkové kalkulace a stránky jednotlivých typů akcí. Jak již bylo zmíněno, součástí webových stránek je i e-shop, kde si zákazník, který nechce poptat obstarání celé akce, může vybrat pouze občerstvení a poté si ho vyzvednout či si ho nechat doručit na adresu. 

S klientem se nám vyvíjí i další spolupráce, ať již s naší pomocí s online marketingem, sociálními sítěmi či správou webu.

Realizace projektu 2022
POZNEJTE NAŠI PRÁCI

Podívejte se na podobné weby, které jsem vytvořili

KONTAKTUJTE NÁS

Promluvme si o vašem novém webovém projektu

Napište nám nebo zavolejte na obecný kontakt níže, nebo si vyberte jednoho z našich specialistů ve vašem oboru.

Napište nám
Bc. Nicola Revendová Obchodník, projektový manažer
Bc. Lukáš Tyl Jednatel, zakladatel agentury