Hlavní stránka Reference CHASNÍK


CHASNÍK

 1. 1.

  Vstupní analýza

 2. 2.

  Grafický návrh

 3. 3.

  Programování

 4. 4.

  Plnění a tvorba obsahu

 5. 5.

  Spuštění


Kontakt Chci podobný web


Kontaktujte nás

CHASNÍK

Realizace: 2022

Tento klient pro nás nebyl žádnou velkou neznámou, protože i naše firma jeho služby již několikrát v minulosti využila, a tak jsme rádi spolupracovali na vytvoření nových webových stránek.

CHASNÍK je malá rodinná firma, která se zabývá gastronomií a je schopná svým klientům poskytnout skvělý catering na různých akcích, od rodinné oslavy, přes firemní akce až po grilované prase.
Původní stránky byly již velmi staré, a tak jsme se rozhodli pustit do zcela nové webové prezentace s e-shopem. Celý web podtrhují skvělé fotky, které klient dodal sám a které pravidelně fotí na svých akcích. Nechybí ani reference od klientů, ukázkové kalkulace a stránky jednotlivých typů akcí. Jak již bylo zmíněno, součástí webových stránek je i e-shop, kde si zákazník, který nechce poptat obstarání celé akce, může vybrat pouze občerstvení a poté si ho vyzvednout či si ho nechat doručit na adresu. 

S klientem se nám vyvíjí i další spolupráce, ať již s naší pomocí s online marketingem, sociálními sítěmi či správou webu.

Adresa projektu: https://catering.chasnik.cz

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Reference od klienta

Děkuji firmě NETservis za skvěle odvedenou práci. Celá spolupráce proběhla hladce a bez problémů a s výsledkem jsem velmi spokojen.

Jiří Bubeník


Kontaktní formulářFacebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty