REFERENCE

Chvalis

  Zjistit více   Napište nám
Realizace projektu 2019
 1. Grafický návrh
  Grafický návrh
 2. Tvroba šablon
  Tvroba šablon
 3. Programování
  Programování
 4. Plnění obsahu
  Plnění obsahu
 5. Testování a spuštění
  Testování a spuštění
Chvalis

Společnost CHVALIS byla založena v roce 1990 panem Milanem Chvalinou. Od svého vzniku se soustředila na poskytování odborných služeb v oblasti servisu hydrauliky, pneumatiky a mazání.

Za dobu svého působení se stala velice významným hráčem v oblasti hydrauliky a pneumatiky, protože kromě dodávání součástek a nabízení služeb se také podílí na vývoji nových produktů na míru pro různá odvětví průmyslu. Při příležitosti oslav 29 let od založení se společnost CHVALIS rozhodla pro redesign letitého webu a vybrala si jako partnera právě nás, za což velice děkujeme!

V rámci tvorby nových webových stránek byl kladen velký důraz na obsah, kterého má CHVALIS opravdu mnoho. Bylo potřeba vymyslet přehlednou strukturu tak, aby uživatel našel potřebné informace a měl možnost vždy poptat konkrétní řešení. Web CHVALIS je stejně jako naše ostatní webové stránky postaven na redakčním systému WebRedakce, a tento systém jsme využili naprosto na maximum. Vzhledem k rozsáhlé struktuře jsme použili v podstatě veškeré moduly našeho systému včetně modulu na míru, který slouží pro objednání školení.

Aktuálně dokončujeme práce na novém e-shopu. CHVALIS jde s dobou a nabízí tisíce produktů s přehledným dělením podle kategorií s obrázkem. Celý e-shop napojujeme na MICROSOFT DYNAMICS NAV (NAVISION). Spuštění e-shopu předpokládáme do konce roku 2019.

POZNEJTE NAŠI PRÁCI

Podívejte se na podobné weby, které jsem vytvořili

KONTAKTUJTE NÁS

Promluvme si o vašem novém webovém projektu

Napište nám nebo zavolejte na obecný kontakt níže, nebo si vyberte jednoho z našich specialistů ve vašem oboru.

Napište nám
Antonín Černý Obchodník, projektový manažer
Mgr. Pavel Břichnáč Jednatel, vývoj interních řešení