Hlavní stránka Reference Chvalis


Chvalis

 1. 1.

  Grafický návrh

 2. 2.

  Tvroba šablon

 3. 3.

  Programování

 4. 4.

  Plnění obsahu

 5. 5.

  Testování a spuštění


Kontakt Chci podobný web


Kontaktujte nás

Chvalis

Realizace: 2019

 • 3měsíce vývoje
 • 8unikátních šablon
 • 10modulů WebRedakce

Společnost CHVALIS byla založena v roce 1990 panem Milanem Chvalinou. Od svého vzniku se soustředila na poskytování odborných služeb v oblasti servisu hydrauliky, pneumatiky a mazání.

Za dobu svého působení se stala velice významným hráčem v oblasti hydrauliky a pneumatiky, protože kromě dodávání součástek a nabízení služeb se také podílí na vývoji nových produktů na míru pro různá odvětví průmyslu. Při příležitosti oslav 29 let od založení se společnost CHVALIS rozhodla pro redesign letitého webu a vybrala si jako partnera právě nás, za což velice děkujeme!

V rámci tvorby nových webových stránek byl kladen velký důraz na obsah, kterého má CHVALIS opravdu mnoho. Bylo potřeba vymyslet přehlednou strukturu tak, aby uživatel našel potřebné informace a měl možnost vždy poptat konkrétní řešení. Web CHVALIS je stejně jako naše ostatní webové stránky postaven na redakčním systému WebRedakce, a tento systém jsme využili naprosto na maximum. Vzhledem k rozsáhlé struktuře jsme použili v podstatě veškeré moduly našeho systému včetně modulu na míru, který slouží pro objednání školení.

Aktuálně dokončujeme práce na novém e-shopu. CHVALIS jde s dobou a nabízí tisíce produktů s přehledným dělením podle kategorií s obrázkem. Celý e-shop napojujeme na MICROSOFT DYNAMICS NAV (NAVISION). Spuštění e-shopu předpokládáme do konce roku 2019.
Adresa projektu: https://chvalis.cz

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595BKontaktní formulářFacebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty