REFERENCE

Čokoláda.cz

Moderní e-shop který respektuje aktuální trendy webového designu s grafikou uzpůsobenou na míru specifickému produktu.

  Zjistit více   Napište nám
Realizace projektu 2018
 1. Grafický návrh
  Grafický návrh
 2. Responzivní layout a šablony
  Responzivní layout a šablony
 3. Programování
  Programování
 4. Copywriting
  Copywriting
 5. Testování a ochutnávání
  Testování a ochutnávání
Čokoláda.cz

Před deseti lety jsme vytvářeli e-shop pro Čokoláda.cz, který už potřeboval nový kabát jako sůl. A nejen na oko. Nový e-shop jsme přestavěli od píky, stojí na našem redakčním systému Webredakce e-shop a jeho design je moderní, responzivní a přehledný pro každého zákazníka.
Cílem nového administračního systému bylo samozřejmě i co nejvíce usnadnit práci zaměstnancům. Proto je e-shop napojený na účetní systém Pohoda, dokáže vyexportovat kompletní údaje například pro dopravní službu Zásilkovna nebo automaticky generuje dárkové poukazy podle informací v objednávce a zasílá online přímo zákazníkovi.
Zákazníci ze svého pohledu ocení intuitivní strukturu webu, chuťový graf u jednotlivých tabulek, nabídku velkoobchod čokoláda a věrnostní program, který byl na e-shopu Čokoláda.cz už od prvního spuštění.

Napojeno na:


Unikátní chuťový graf

Popsat chutě čokolády můžete buď slovy, ale na pěkném pavučinovém grafu, je pro návštěvníky vše daleko přehlednější a názornější. Navíc, když je možné chuťový graf snadno ovládat v administraci produktů, tak jsou rádi i správci e-shopu.

Návrh navigace

Největší oříšek (tentokrát i s kouskem čokolády) pro nás byl návrh navigace, protože čokoláda má obrovskou škálu možností, jak to lidé hledají. Nakonec jsme z toho vybrali 6 základních: Podle chuti / Výrobce / Příležitosti / Země původu / Původu bobů / Slevy.
Ty jsou pak na druhé úrovní graficky rozvedeny a v některých případech pokračují i na třetí úroveň. Například Čokolád apodle chuti / Hořká čokoláda / Single origin.

POZNEJTE NAŠI PRÁCI

Podívejte se na podobné weby, které jsem vytvořili

KONTAKTUJTE NÁS

Promluvme si o vašem novém webovém projektu

Napište nám nebo zavolejte na obecný kontakt níže, nebo si vyberte jednoho z našich specialistů ve vašem oboru.

Napište nám
BcA. Veronika Hrubešová Finanční oddělení
Bc. Lukáš Tyl Jednatel, zakladatel agentury