Hlavní stránka Reference E-shop pro Národní muzeum


E-shop pro Národní muzeum


Kontakt Chci podobný eshop


Kontaktujte nás

E-shop pro Národní muzeum

Realizace: 2022

Pro Národní muzeum, našeho dlouhodobého klienta, jsme vytvořili zcela nový e-shop.

4 roky po spuštění nové webové prezentace jsme se s klientem domluvili na dalším rozšíření, a tak je nyní součástí webu i e-shop. E-shop je napojen na vstupenkový a rezervační systém Colosseum, odkud dostáváme informace o produktech, jejich skladovou dostupnost i ceny. Dále se skladové karty z Colossea propojují na produkty v e-shopu a parametry, které nepřejímáme ze systému, se dají jednoduše editovat ve Webredakci. Pro prodej publikací jsme navíc vytvořili automatické párování podle ISBN či ISSN.

Na e-shopu Národního muzea si tak nyní každý zákazník může jednoduše koupit jak dárkové předměty, tak periodické i neperiodické publikace a samozřejmostí je i prodej vstupenek.

Adresa projektu: https://www.nm.cz/e-shop

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Reference od klienta

S firmou NETservis jsme rozšířili úspěšnou spolupráci o tvorbu nového e-shopu na webové stránky Národního muzea. Hlavním cílem bylo vytvořit přehledné a srozumitelné prostředí se zachováním jednotného designu s kmenovým webem, zároveň bylo žádoucí část produktů propojit s portálem publikace.nm.cz a také zajistit plynulost při nákupu vstupenek a dárkových předmětů e-shopu v jedné objednávce. Se všemi specifickými požadavky si v NETservis poradili a vždy, když jsme potřebovali, věnovali se našim žádostem a připomínkám a bez zbytečných průtahů je efektivně vyřešili k oboustranné spokojenosti. Děkujeme za podařený výsledek a těšíme se na další spolupráci.

Michal Příhoda
projektant informačních a komunikačních systémů, Národní muzeum


Kontaktní formulářFacebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty