REFERENCE

Ekobal

Ekobal patří mezi největší dodavatele obalových materiálů a výrobce balicí techniky s vlastním vývojovým střediskem.

Po šesti letech jsme udělali nový a plně responzivní redesign. Spolu s ním jsme přepracovali i redakční systém, který běží na pozadí celého projektu. A k plné spokojenosti klienta jsme zajistili i úplnou migraci dat, včetně zachování URL adres a hlavních nadpisů tak, aby byly zachovány nejen pozice ve vyhledávačích, ale také v PPC kampaních.

Přehled produktů
Navhli jsme zcela nový vzhled produktů, tak aby návštěvník nebyl zahlcen technickými datyhned na první pohled. Podstatnou roli hrají velké fotografie a stručný popis v podobě dvou nejdůležitější údajů. Další parametry se objeví až po najetí myši.

Detail produktu
I detail produktu prošel velkou proměnou. Je teď graficky odlehčenější a navrhli jsme originální ikony, díky kterým se zákazník ihned dozví nejpodstatnější informace o daném produktu.

Realizace projektu 2018
POZNEJTE NAŠI PRÁCI

Podívejte se na podobné weby, které jsem vytvořili

E-shop Pneu Procházka

Nový B2B i B2C e-shop s pneumatikami, který je napojen na systém Helios iNuvio. Najdete zde široký výběr pneumatik pro všechny typy aut od nejrůznějších výrobců.

Více o projektu

Vzrostlé stromy

Než se z malé sazeničky stane mohutná borovice je potřeba několik let péče i času. Ale pokud nechcete těch několik let čekat, máme pro vás připravený nový web, kde si krásnou, třeba i 7m vysokou borovici, můžete vybrat. A kromě borovic, jsou v nabídce jedle, smrky, cedry, jalovce, tisy nebo douglasky. Celkově přes 190 výškových variant jehličnanů.
A nejlepší zpráva nakonec - starosti s dopravou i zasazením můžete nechat na profesionálních zahradnících, okrasná školka to vyřeší za vás.

Více o projektu

Dartin

Porod a narození dítěte je nejen jedním z nejintenzivnějších okamžiků. Všichni rodiče při něm myslí hlavně na zdraví dítěte i maminky. Proto nezbytnou součástí moderních porodnic jsou desítky přístrojů, které miminkům pomáhají v případech, kdy je to potřeba. Náš klient DARTIN je dodavatelem právě takových přístrojů, které zachraňují životy těch nejmenších – inkubátory, vyhřívaná lůžka, monitory stresu a bolesti, ventilační monitory atd. Nový web jsme mu vytvořili se stejnou péčí a spolehlivostí, jakou jsou jím dodávané nemocniční přístroje.

Více o projektu
KONTAKTUJTE NÁS

Promluvme si o vašem novém webovém projektu

Napište nám nebo zavolejte na obecný kontakt níže, nebo si vyberte jednoho z našich specialistů ve vašem oboru.

Napište nám
Antonín Černý Obchodník, projektový manažer
Mgr. Pavel Břichnáč Jednatel, vývoj interních řešení