REFERENCE

GASTRO-TIP

Robustní B2B systém s propracovanou správou rolí registrovaných uživatelů a propracovaným interním PDF nabídkovačem, který umí tvořit nabídky pro konkrétní zákazníky včetně specifické grafiky souboru.

  Ocenění WebTop100   Ocenění IEA   Zjistit více   Napište nám
Realizace projektu 2021
GASTRO-TIP
Tento projekt sbírá ocenění  🎉 🥳 🍾

V soutěži WebTop100 jsme s projektem gastro-tip obdrželi 1. místo jako Ecommerce projekt roku 2022. 

V soutěži efektivity projektů IEA22 jsme obdrželi ocenění za 2. místo v kategorii B2B portály. V roce 2023 v soutěži IEA23 jsme se umístili v kategorii e-comerce B2B na 3. místě.

Od počátku naší komunikace a výběrového řízení, do kterého nás společnost MASO PROFIT s.r.o. pozvala, jsme měli jasnou představu o realizaci tohoto projektu. Máme totiž rádi každou výzvu a tahle byla velice zajímavá jak svým rozsahem, tak zájmem klienta o moderní zpracování, technologie a celkovým zapálením pro tento projekt.

Programování B2B systému

Během vývoje jsme celý systém několikrát upravovali a ne proto, že bychom něco podcenili, ale klient měl velkou touhu celý projekt posouvat k naprosté dokonalosti i za cenu prodloužení doby, kdy se má projekt spustit. Tady zkrátka vyhrála kvalita a funkčnost nad unáhleným spuštěním nedotaženého projektu. V rámci spolupráce jsme vytvořili naprosto robustní B2B systém s velice složitou správou rolí registrovaných uživatelů.

Napojení na K2 systém

V rámci napojení na informační systém K2 používáme přenos dat pomocí API komunikace a ukládáme data do interního databridgu. Tento databridge následně distribuuje data konkrétním datovým modelům našeho e-shopového řešení. Díky obdržené specifikaci napojení, probíhá synchronizace dat ve velmi krátkých intervalech, abychom zákazníkům zajistili co nejaktuálnější informace o skladovosti a cenách jednotlivých produktů.

S informačním systémem K2 si předáváme také informace o uživatelích a jejich cenových skupinách, včetně citlivých produktových informací, které jsme důsledně zabezpečili. Nově pracujeme na propojení inertního PDF nabídkovače a informačního systému K2 na úrovni tvorby zakázek. Objednávky odesílané do informačního systému jsou v K2 následně zpracovány z hlediska skladů a fakturačních záležitostí. Napojení je tedy vytvořeno s důrazem na specifické požadavky a procesy, které má klient interně nastavené.

Interní PDF nabídkovač

Největší třešničkou na dortu je interní PDF nabídkovač, který umí tvořit nabídky konkrétních zákazníků. U tohoto nabídkovače si uživatel může vybírat barevnost nabídky, přidávat produkty z e-shopu včetně veškerých produktových dat, tabulek a cen. Část dat pochází z našeho systému Webredakce e-shop a část dat se pravidelně aktualizuje z externího skladového a ekonomického softwaru.

Spuštění projektu a rozvoj

Tento velmi náročný projekt se nám podařilo spustit přesně do roka od podpisu smlouvy a my jsme z toho prostě nadšeni a nekončíme - rozvíjíme celé řešení dál a velice děkujeme klientovi za důvěru, kterou do nás vkládá.

Reference od klienta

NETservis je pro nás spolehlivým partnerem, na kterém oceňujeme jejich nasazení, vstřícnou komunikaci a především flexibilitu, díky které se nám společně a rychle podařilo vyřešit jakýkoliv problém. Víme, že se na ně můžeme spolehnout, a to je pro nás na ta nejvyšší hodnota. Těšíme se na další projekty.

Jan Běloch
Projektový IT manažer
POZNEJTE NAŠI PRÁCI

Podívejte se na podobné weby, které jsem vytvořili

KONTAKTUJTE NÁS

Promluvme si o vašem novém webovém projektu

Napište nám nebo zavolejte na obecný kontakt níže, nebo si vyberte jednoho z našich specialistů ve vašem oboru.

Napište nám
Antonín Černý Obchodník, projektový manažer