REFERENCE

GASTRO-TIP

Robustní B2B systém s velice složitou správou rolí registrovaných uživatelů a propracovaným interním PDF nabídkovačem, který umí tvořit nabídky pro konkrétní zákazníky včetně specifické grafiky souboru.

Zjistit více   Napište nám
Realizace projektu 2021
 1. Grafický návrh
  Grafický návrh
 2. Tvorba šablon
  Tvorba šablon
 3. Programování
  Programování
 4. Napojení na AN systém
  Napojení na AN systém
 5. Tvorba modulu pro tvorbu nabídek
  Tvorba modulu pro tvorbu nabídek
GASTRO-TIP

Od počátku naší komunikace a výběrového řízení, do kterého nás společnost MASO PROFIT s.r.o. pozvala, jsme měli jasnou představu o realizaci tohoto projektu. Máme totiž rádi každou výzvu a tahle byla velice zajímavá jak svým rozsahem, tak zájmem klienta o moderní zpracování, technologie a celkovým zapálením pro tento projekt.

Během vývoje jsme celý systém několikrát upravovali a ne proto, že bychom něco podcenili, ale klient měl velkou touhu celý projekt posouvat k naprosté dokonalosti i za cenu prodloužení doby, kdy se má projekt spustit. Tady zkrátka vyhrála kvalita a funkčnost nad unáhleným spuštěním nedotaženého projektu. V rámci spolupráce jsme vytvořili naprosto robustní B2B systém s velice složitou správou rolí registrovaných uživatelů. Největší třešničkou na dortu je interní PDF nabídkovač, který umí tvořit nabídky konkrétních zákazníků. U tohoto nabídkovače si uživatel může vybírat barevnost nabídky, přidávat produkty z e-shopu včetně veškerých produktových dat, tabulek a cen. Část dat pochází z našeho systému Webredakce e-shop a část dat se pravidelně aktualizuje z externího skladového a ekonomického softwaru.

Tento velmi náročný projekt se nám podařilo spustit přesně do roka od podpisu smlouvy a my jsme z toho prostě nadšeni a nekončíme - rozvíjíme celé řešení dál a velice děkujeme klientovi za důvěru, kterou do nás vkládá.

Reference od klienta

NETservis je pro nás spolehlivým partnerem, na kterém oceňujeme jejich nasazení, vstřícnou komunikaci a především flexibilitu, díky které se nám společně a rychle podařilo vyřešit jakýkoliv problém. Víme, že se na ně můžeme spolehnout, a to je pro nás na ta nejvyšší hodnota. Těšíme se na další projekty.

Jan Běloch
Projektový IT manažer
POZNEJTE NAŠI PRÁCI

Podívejte se na podobné weby, které jsem vytvořili

KONTAKTUJTE NÁS

Promluvme si o vašem novém webovém projektu

Napište nám nebo zavolejte na obecný kontakt níže, nebo si vyberte jednoho z našich specialistů ve vašem oboru.

Napište nám
Antonín Černý Obchodník, projektový manažer