Hlavní stránka Reference GASTRO-TIP


GASTRO-TIP

 1. 1.

  Grafický návrh

 2. 2.

  Tvorba šablon

 3. 3.

  Programování

 4. 4.

  Napojení na AN systém

 5. 5.

  Tvorba modulu pro tvorbu nabídek


Kontakt Chci podobný eshop


Kontaktujte nás

GASTRO-TIP

Realizace: 2021

 • 1800hodin práce
 • 13měsíců vývoje
 • 5individuálních sekcí pro partnery

Od počátku naší komunikace a výběrového řízení, do kterého nás společnost MASO PROFIT s.r.o. pozvala, jsme měli jasnou představu o realizaci tohoto projektu. Máme totiž rádi každou výzvu a tahle byla velice zajímavá jak svým rozsahem, tak zájmem klienta o moderní zpracování, technologie a celkovým zapálením pro tento projekt.

Během vývoje jsme celý systém několikrát upravovali a ne proto, že bychom něco podcenili, ale zkrátka měl klient velkou touhu celý projekt posouvat k naprosté dokonalosti i za cenu prodloužení doby, kdy se má projekt spustit. Tady zkrátka vyhrála kvalita a funkčnost nad unáhleným spuštěním nedotaženého projektu. V rámci spolupráce jsme vytvořili naprosto robustní B2B systém s velice složitou správou rolí registrovaných uživatelů a největší třešnička na dortu je interní PDF nabídkovač, který umí tvořit nabídky konkrétních zákazníků. U tohoto nabídkovače si uživatel může vybírat barevnost nabídky, přidávat produkty z e-shopu včetně veškerých produktových dat, tabulek, cen, kde část dat pochází z našeho systému Webredakce e-shop a část dat se pravidelně aktualizuje z externího skladového a ekonomického softwaru.

Tento velmi náročný projekt se nám podařilo spustit přesně do roka od podpisu smlouvy a my jsme z toho prostě nadšeni a nekončíme - rozvíjíme celé řešení dál a velice děkujeme klientovi za důvěru, kterou do nás vkládá.

Adresa projektu: https://www.gastro-tip.cz

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Reference od klienta

NETservis je pro nás spolehlivým partnerem, na kterém oceňujeme jejich nasazení, vstřícnou komunikaci a především flexibilitu, díky které se nám společně a rychle podařilo vyřešit jakýkoliv problém. Víme, že se na ně můžeme spolehnout, a to je pro nás na ta nejvyšší hodnota. Těšíme se na další projekty.

Jan Běloch
Projektový IT manažer


Kontaktní formulářFacebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty