Hlavní stránka Reference Happy Label


Happy Label


Kontakt Chci podobný eshop


Kontaktujte nás

Happy Label

Realizace: 2019

  • 1000+produktů
  • 2jazykové mutace
  • 1Label Maker na míru

Vytvořili jsme přehledný e-shop se samolepicími a nažehlovacími štítky pro děti happylabel.cz.

Společnosti Happy Label jsme původně jen spravovali e-shop postavený na open sourcové platformě Prestashop. Po nějaké době jsme se ale dohodli, že vytvoříme zcela nové řešení na míru, které bude lépe vyhovovat jak koncovým zákazníkům, tak hlavně klientovi při administraci.

Zákazník si přímo ve webovém prohlížeči může vyrobit vlastní štítek, ve kterém má možnost výběru motivu, barvy, fontu a libovolného textu. Díky tomuto Label makeru vidí před objednáním štítek přesně tak, jak bude ve finální podobě vypadat. Pečlivá práce se však schovává nejen v uživatelsky přístupné aplikaci na e-shopu, ale také v administraci za ní. Administrátor si může jednoduše v našem vlastním redakčním systému vytvářet nové štítky a přiřazovat k nim možné kombinace barev a fontů. Vše se poté vykresluje do obrázků ve formátu svg, se kterými se při tisku jednoduše nakládá.

E-shop je kompletně dostupný ve dvou jazykových mutacích. Samozřejmostí je responzivní design, díky kterému zákazník vyrobí i koupí štítky na jakémkoliv zařízení.

Kromě vyladěného systému na přidávání nových štítků je klientovi k dispozici i náš vlastní redakční systém WebRedakce, ve kterém má perfektní přehled o všech objednávkách i obsahu webu.
Adresa projektu: https://www.happylabel.cz

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595BKontaktní formulářFacebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty