REFERENCE

Kulturistika.com

E-shop na steroidech, který nabídne vše, co lze od lídra na trhu očekávat. Je kompletně napojen na ekonomický systém Pohoda a řadu dalších systémů. Vyhledávání běží na technologii Elastic Search.

  Ocenění WebTop100   Zjistit více   Napište nám
Realizace projektu 2023
Kulturistika.com
Tento projekt sbírá ocenění  🎉 🥳 🍾

Hned na první pokus jsme se umístili v silné konkurenci! V soutěži WebTop100 2023 jsme se projektem Kulturistika.com umístili v kategorii velké B2C projekty na 2. místě!

Na začátku února roku 2023 jsme úspěšně spustili náš prozatím největší projekt - kulturistika.com!

Vstupní analýza a grafika

Realizace tohoto projektu trvala rok a půl a podílela se na ní skoro půlka našeho týmu. Po velmi obsáhlé vstupní analýze jsme se pustili do tvorby grafiky, následného převodu grafiky do HTML šablon a programování jednotlivých modulů. Kulturistika.com není jenom e-shop s fitness zbožím, ale má i velmi složitě řešený provizní systém pro svoje zákazníky, komunikační centrum, slevové kupóny, magazín a supertrenéra, kde si každý klient může nechat udělat jídelníček či trénink na míru. 

Napojení na ES Pohoda

E-shop je napojen na účetní systém Pohoda. Díky tomuto externímu systému probíhají importy a exporty všech produktů, objednávek, skladových informací, akčních či individuálních cen, parametrů produktů a faktur.

Přehled komunikovaných sestav:
 1. Faktury
 2. Objednávky
 3. Adresy
 4. Sklady
 5. Členění skladů
 6. Volitelné parametry
 7. Parametry internetového obchodu
 8. Kategorie internetového obchodu
 9. Skupiny zásob

Programování a import obsahu

Protože je kulturistika.com funkční e-shop, nemohli jsme si dovolit přijít o data zákazníků. Museli jsme tak do nového řešení přenést nejen všechny produkty a objednávky, ale i dlouhé popisky, komunikaci mezi zákazníky a e-shopem, recenze a mnoho dalšího obsahu.
Zároveň jsme museli velkou část modulů připravit na míru - produkty jsou propojené s magazínem, každý má velké množství recenzí a to vše muselo klapnout.
Zákazník kromě toho očekával napojení na přihlášení nejen přes klasický login, ale i přes Google a Facebook auth.
Samozřejmostí pak je trackování zásilek ze všech dopravních služeb.

Napojené služby

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. 11

Prodej tréninkových plánů a jídelníčků "Supertrenér"

Součástí projektu bylo naprogramování prodeje tréninkových a jídelních plánů s názvem "Supertrenér". Kromě frontendu a objednávkového systému bylo třeba připravit kompletní administraci a komunikační rozhraní mezi Supertrenérem a jeho zákazníky.

Spuštění projektu a rozvoj

Jsme velmi rádi, že jsme od klienta dostali od začátku do konce realizace projektu plnou důvěru, že se nám projekt podařilo spustit a pokračujeme v dalším rozvoji.

Reference od klienta

Na závěr chci za celý team kulturistiky a z mého celého srdce ještě jednou poděkovat celému teamu Netservisu, který se nebál přijmout tuto velikou výzvu, nenechal nás ve štychu a nyní snad doufám mohu říci, že se stali našimi přáteli a jsem moc rád, že mám za zády tak silný team s kterým můžeme tvořit další nové věci a také samozřejmě patří poděkování firmě IPEXO bez které by toto vše nevzniklo a která navíc zajišťuje bezproblémový chod Serverů a účetního systému Pohoda. Všichni pracujeme ve společné skvělé symbióze a jedna část bez druhé by nemohla existovat. Zdroj: https://www.kulturistika.com/uzitecne-informace/co-se-u-nas-deje/jak-jsme-staveli-novou-kulturistika-com

Majitel
Michal Kraml
POZNEJTE NAŠI PRÁCI

Podívejte se na podobné weby, které jsem vytvořili

KONTAKTUJTE NÁS

Promluvme si o vašem novém webovém projektu

Napište nám nebo zavolejte na obecný kontakt níže, nebo si vyberte jednoho z našich specialistů ve vašem oboru.

Napište nám
Bc. Nicola Revendová Obchodník, projektový manažer
Mgr. Ondřej Koláček Jednatel, projektový manažer