Hlavní stránka Reference Magniflex


Magniflex

 1. 1.

  Grafický návrh

 2. 2.

  Redakční systém

 3. 3.

  Moduly na míru

 4. 4.

  Správa PPC kampaní

 5. 5.

  Uživatelské testování


Kontakt Chci podobný web


Kontaktujte nás

Magniflex

Realizace: 2014

 • 137produktů
 • 78detailů prodejen
 • 100%responzivní design

Magniflex je italský výrobce matrací nejvyšší kvality. Jejich matrace s paměťovou pěnou mají nejvyšší nezávislou certifikaci v EU jako zdravotní produkt 1. kategorie.

Společně jsme připravili zcela novou webovou prezentaci, která lépe vystihuje jedinečnost produktů a firemní kultury Magniflex a poskytuje přehlednější informace o nabízených produktech i své rozsáhlé prodejní síti.
Adresa projektu: www.magniflex.cz

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Reference od klienta

Vysoká úroveň odbornosti a časová flexibilita poskytovaná agenturou jako je NETservis jsou dnes samozřejmostí. Zákazník však očekává, že dostane ještě něco navíc - invenci, osobní přístup, efektivní a příjemnou komunikaci. Naše společnost Magniflex spolupracuje v souladu s těmito požadavky s NETservisem od roku 2015 (nebo 2014?). Úspěšně jsme společně spustili několik webů v různých jazycích, na různých platformách a s poměrně složitými funcionalitami. Naše spolupráce je velmi efektivní a přístup NETservisu maximálně profesionální. Kdybych se nebála, že tím příjdeme o určitou časovou kapacitu NETservisu, doporučila bych NETservis každé firmě, která chce mít atraktivní, přehledné a především výkonné webovky.

Jitka Ferešová
Marketingový manažer

Původce výběrem matrace

Součástí webu je pomocný průvodce při výběru matrace. Obsahuje devět nejdůležitějších kroků, díky kterým si zákazník po dokončení a vyfiltrování největší shody přiblíží představy o konkrétní matraci.

Katalog produktů s možností porovnání parametrů

Pokud vám padne do oka více produktů a nevíte si rady s výběrem, může vám k rozhodnutí pomoci přehledné a přesto detailní porovnání parametrů.

Přehledná síť prodejen

I přes velké množství prodejen jsme vytvořili mapu, která může být přehledná. Díky rozlišným ikonám zobrazující showroomy, certifikované nebo obyčejné prodejny a možnosti zvolení kraje snadno a rychle vyhledáte pobočku, která je vám nejblíž.


Kontaktní formulářFacebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty