REFERENCE

Maková hora

  Zjistit více   Napište nám
Realizace projektu 2018
Maková hora

Poutnímu místu Maková hora jsme vytvořili webovou prezentaci na míru.

Na první pohled zaujme skvělé video se zvukem pořízené dronem, které je umístěné přímo na úvodní stránce, takže ho nikdo nepřehlédne ani v mobilní verzi. Nechybí přehledný kalendář nebo rozsáhlá fotogalerie. Hojně využívané jsou také náhledy videí z YouTube, které se dají přehrávat přímo na stránce. Celý web je velmi jednoduchý a přehledný, ale zároveň velmi elegantní a vkusný. Různé fotografie v záhlaví stránek skvěle oživují zbytek obsahu.

Celá spolupráce s klientem probíhala svižně a bez větších obtíží, takže i realizace celého webu proběhla velmi rychle. Klient si ve zpětné vazbě pochvaluje intuitivní administraci, kterou zajistil náš vlastní redakční systém Webredakce. Díky tomuto rozhraní dokáže i člověk, který pracuje s počítačem jen příležitostně a nemá tolik automatizované návyky, bez problémů upravovat obsah svých webových stránek.

Každý návštěvník webu Makové hory nyní snadno pozná, jak je toto místo krasné a magické. Nebojíme se říct, že jsme vytvořili nejkrásnější web poutního místa v České republice.

Reference od klienta

Poutní místo Maková hora nemělo vlastní webové stránky. S přispěním dárců, kteří projevili přání, aby bylo uvedeno toto poutní místo do světa internetu, začala realizace projektu v červnu 2018. Když jsem byl v květnu požádán, abych zajistil vytvoření webových stránek poutního místa Maková hora, věděl jsem hned, že na prvním místě oslovím firmu NETservis. Z působení v Karmelitánském nakladatelství jsem již měl zkušenost s profesionalitou pana Lukáše Tyla, ale i dalších profesionálů z NETservisu, a byl jsem si jist, že výsledek bude velmi dobrý, pokud se dohodneme na ceně a době implementace. Reakce přátel, příznivců poutního místa, ale i náhodných zájemců, kteří se s novým projektem mohli v následujících týdnech seznámit, byla veskrze velmi pozitivní a přátelská. Web je optimalizován současně i pro mobilní zařízení – mobily, ipady a tablety. Tato technika byla užívána v přístupu uživatelů již od prvního týdne téměř ve 20 % přístupů na web. Těší nás, že i uživatelé mobilních zařízení si mohou vychutnat krásu webu. Pro nás, kteří se správou webu a jeho rozvojem zaobíráme, je výhodou stránek variabilita, se kterou si můžeme stránky udržovat a utvářet v základním zakoupeném modulu. V administrátorském rozhraní je totiž intuitivní orientace a inteligentní ovládání. Poutní místo má tak v přípravě na 300. výročí svého založení dynamické a mluvící internetové stránky s využitím nejmodernějších technologií.

Jan Fatka, O. Carm


POZNEJTE NAŠI PRÁCI

Podívejte se na podobné weby, které jsem vytvořili

KONTAKTUJTE NÁS

Promluvme si o vašem novém webovém projektu

Napište nám nebo zavolejte na obecný kontakt níže, nebo si vyberte jednoho z našich specialistů ve vašem oboru.

Napište nám
Bc. Nicola Revendová Obchodník, projektový manažer
Jiří Ptáček Jednatel, zakladatel agentury