REFERENCE

MM Food

Pro začínající firmu s prodejem krabičkové stravy jsme vytvořili zcela nové webové stránky. 

Internetové prezentaci byla samozřejmě vytvořena grafika na míru, kterou podtrhují profesionální fotografie, které si nechal klient nafotit. Stránky jsou napojeny na náš redakční systém Webredakce, kde má klient k dispozici kromě běžných stránek i správu jídel a menu.

Na tomto webu jsme si vyhráli i s kalkulačkou kalorií, která zákazníkovi spočítá jeho potřebný denní příjem a doporučí mu typ krabiček. V objednáce cenu počítáme zcela individuálně, a to podle typu krabičky, výběru období, způsobem dopravy, kde dovoz do jednotlivých městských částí Prahy stojí rozdílnou cenu a automaticky se cena navyšuje i dle vyplněných potravin, které zakázník ve svých krabičkách nechce.  Na přání klienta jsme doprogramovali i slevové kódy a celý systém jsme napojili na platební bránu od ČSOB.

Jsme velice rádi, že si klient pro realizaci svého projektu vybral zrovna nás a doufáme, že spolupráce bude pokračovat i nadále nejen správou webu, ale i naší pomocí s online marketingem, rozesílkou mailingů a další!

Realizace projektu 2022
POZNEJTE NAŠI PRÁCI

Podívejte se na podobné weby, které jsem vytvořili

KONTAKTUJTE NÁS

Promluvme si o vašem novém webovém projektu

Napište nám nebo zavolejte na obecný kontakt níže, nebo si vyberte jednoho z našich specialistů ve vašem oboru.

Napište nám
Mgr. Ondřej Koláček Jednatel, projektový manažer
Mgr. Pavel Břichnáč Jednatel, vývoj interních řešení