Hlavní stránka Reference MM Food


MM Food

 1. 1.

  Vstupní analýza

 2. 2.

  Grafický návrh

 3. 3.

  Programování

 4. 4.

  Testování a tvorba obsahu

 5. 5.

  Spuštění projektu


Kontakt Chci podobný web


Kontaktujte nás

MM Food

Realizace: 2022

Pro začínající firmu s prodejem krabičkové stravy jsme vytvořili zcela nové webové stránky. 

Internetové prezentaci byla samozřejmě vytvořena grafika na míru, kterou podtrhují profesionální fotografie, které si nechal klient nafotit. Stránky jsou napojeny na náš redakční systém Webredakce, kde má klient k dispozici kromě běžných stránek i správu jídel a menu.

Na tomto webu jsme si vyhráli i s kalkulačkou kalorií, která zákazníkovi spočítá jeho potřebný denní příjem a doporučí mu typ krabiček. V objednáce cenu počítáme zcela individuálně, a to podle typu krabičky, výběru období, způsobem dopravy, kde dovoz do jednotlivých městských částí Prahy stojí rozdílnou cenu a automaticky se cena navyšuje i dle vyplněných potravin, které zakázník ve svých krabičkách nechce.  Na přání klienta jsme doprogramovali i slevové kódy a celý systém jsme napojili na platební bránu od ČSOB.

Jsme velice rádi, že si klient pro realizaci svého projektu vybral zrovna nás a doufáme, že spolupráce bude pokračovat i nadále nejen správou webu, ale i naší pomocí s online marketingem, rozesílkou mailingů a další!

Adresa projektu: https://www.mmfood.cz

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595BKontaktní formulářFacebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty