REFERENCE

Můj obchod

Franšízu Můj obchod zaštiťuje MAKRO Cash&Carry ČR s.r.o. a my se na jejím růstu podílíme od roku 2014.

  Zjistit více   Napište nám
Realizace projektu 2014
 1. Vstupní analýza
  Vstupní analýza
 2. Grafické návrhy
  Grafické návrhy
 3. Testování grafiky
  Testování grafiky
 4. Programování
  Programování
 5. Analýza dat a správa
  Analýza dat a správa
Můj obchod

Česká společnost MAKRO Cash&Carry ČR s.r.o. a slovenská METRO Cash&Carry SR s.r.o. stojí za rychle se rozvíjející franšízou Můj obchod. NETservis se podílí na tomto růstu od roku 2014 a kompletně zaštiťuje webové prezentace pro obchody po celém Česku.

Webová prezentace je zaměřena na koncové zákazníky, kteří se zde dozvědí informace o aktuálně probíhajících letácích, akcích, najdou nejbližší pobočky a mnoho dalšího. Veškerý obsah je přizpůsoben zobrazení v počítačích, mobilech i tabletech. V roce 2021 proběhl kompletní redesign celé webové prezentace.

Pro Můj obchod vyvíjíme i aplikaci Cenovky, což je interaktivní nástroj pro tvorbu cenovek do regálů. Majitelé obchodů mají předpřipraveny akční cenovky, můžou si vytvářet svoje cenovky či informovat své zákazníky o změně například otevírací doby. V této B2B aplikaci navíc najdou veškeré potřebné informace k provozování svého obchodu.

V neposlední řadě se kompletně věnujeme sociálním sítím a podílíme se se společností MAKRO na PPC kampaních, soutěžích pro zákazníky a jiné.

Reference od klienta

Na spolupráci s NETservisem oceňuji nejen inovativní přístup ke grafice i technickému zpracování, ale i přístup osobní. Vytvořili pro nás web, který je unikátní i hravý a přitom splňuje veškeré technické požadavky na moderní web. V napjatých termínech jsou flexibilní a přizpůsobiví našim požadavkům a rádi s nimi budeme spolupracovat i do budoucna.

Lucie Jakubíková
Alliance Coordinator
POZNEJTE NAŠI PRÁCI

Podívejte se na podobné weby, které jsem vytvořili

KONTAKTUJTE NÁS

Promluvme si o vašem novém webovém projektu

Napište nám nebo zavolejte na obecný kontakt níže, nebo si vyberte jednoho z našich specialistů ve vašem oboru.

Napište nám
Bc. Nicola Revendová Obchodník, projektový manažer
Mgr. Ondřej Koláček Jednatel, projektový manažer