REFERENCE

Můj obchod Brand

  Zjistit více   Napište nám
Realizace projektu 2023
Můj obchod Brand

Reklamní bannery:

Pro Můj obchod se specializujeme na vytváření reklamních bannerů, které představují klíčový prvek digitálního marketingu. Naše tvorba zahrnuje nejen brandové a soutěžní bannery pro rozhraní Google, Seznamu a sociálních sítí, ale také animované bannery. Ty nejen zdůrazňují vizuální estetiku, ale aktivně přitahují větší množství návštěvníků.

Foto a video služby:

V rámci naší spolupráce poskytujeme komplexní fotografické a video služby pro zachycení prodejen, významných akcí a slavnostních otevření nových poboček v České republice. Kromě samotné dokumentace zajišťujeme i postprodukční úpravy fotografií a střih videa, abychom zajistili optimální prezentaci každého momentu.

Příspvěky na sociální sítě:

Pro klienta Můj obchod vytváříme obsah pro sociální sítě, konkrétně na platformách Facebook, Instagram a TikTok. Naše práce směřuje k vytváření atraktivního a cíleného obsahu, který efektivně komunikuje s cílovou skupinou. Posilujeme tak jejich online přítomnosi prostřednictvím využívání sociálních médií.

Grafické šablony pro e-mailing:

Naše služby zahrnují přípravu grafických šablon pro rozesílání pravidelných newsletterů v rámci e-mail marketingu. Využíváme přitom našeho interního rozhraní MAILservis. Vytváříme vizuálně poutavé prezentace produktů ve výhodné nabídce.. Díky integrovanému rozhraní MAILservis zajisťujeme optimální doručitelnost, sledování výkonu kampaní a cílenou distribuci obsahu.

Branding na míru:

Pro Můj obchod jsme vytvořili vizuálního styl. Naše práce zahrnovala nejen návrh a vytvoření unikátního loga, ale také detailní sestavení brand manuálu. V tomto manuálu jsme definovali klíčové prvky, včetně preferovaného fontu a stylu písma, které budou používány ve všech komunikačních materiálech. 

POZNEJTE NAŠI PRÁCI

Podívejte se na podobné weby, které jsem vytvořili

KONTAKTUJTE NÁS

Promluvme si o vašem novém webovém projektu

Napište nám nebo zavolejte na obecný kontakt níže, nebo si vyberte jednoho z našich specialistů ve vašem oboru.

Napište nám
Bc. Nicola Revendová Obchodník, projektový manažer
Jiří Ptáček Jednatel, zakladatel agentury