REFERENCE

Národní muzeum

Dlouhodobý klient se kterým spolupracujeme již bezmála 20 let a zajišťujeme mu webové stránky i e-shop s napojením na vstupenkový systém Colosseum.

  Zjistit více   Napište nám
Realizace projektu 2018
Národní muzeum

Pro Národní muzeum, našeho dlouhodobého klienta, jsme vytvořili zcela nové moderní webové stránky.

Webová prezentace má nyní upravenou strukturu, aby návštěvník co nejrychleji našel, co hledá. Oproti původnímu webu, který jsme v roce 2009 v NETservisu kompletně vytvářeli, jsou totiž nyní jednotlivé stránky strukturovanější a tím pádem přehlednější. Část webu je mířená na širokou veřejnost (akce, výstavy nebo budovy Národního muzea) a část pro odborníky (sbírky, publikace nebo informace pro badatele), takže jsme museli tyto dvě části přehledně oddělit.

V části pro veřejnost stojí za zmínku propracovaný filtr akcí a výstav nebo napojení na vstupenkový systém ColosseumTento rezervační systém je vybaven základní funkcionalitou pro prodej vstupenek od pokladny až po manažerský reporting. Uživatelé mají možnost jednoduše vyhledávat a vybírat si své vstupenky a bezpečně provádět online platby.

V administraci si klient může pomocí modulů pohodlně upravit obsah stránky a šablona se podle vybraných modulů automaticky upraví, takže celkový vzhled stránky zůstane kompaktní a plně responzivní.

Třešničkou na dortu je předání a spuštění projektu přesně 100 let od založení Československa, aby nové webové stránky www.nm.cz mohly spatřit světlo světa ve stejnou chvíli jako nově zrekonstruovaná budova Národního muzea v Praze.

Reference od klienta

K výročí 200 let od založení jsme v Národním muzeu spustili nové webové stránky, jejichž hlavním cílem byla funkčnost a jednoduchost. Spuštění proběhlo hladce a díky spolupráci s Netservisem se nám tento úkol podařilo naplnit nejen na základě statistik z Google analytiky, ale i zpětné vazby od návštěvníků v jednotlivých budovách. Spolupráci jsme si znovu ověřili při spuštění nového webu publikací Národního muzea, kdy bylo potřeba přemigrovat veškerá data ze staré databáze do nové moderní webové stránky, za kterou se naše instituce rozhodně nemusí stydět. Za to Vám patří naše díky a jsme vděční za spolehlivé partnery jako jste vy.

Adam Cironis
Vedoucí Oddělení sbírkových systémů
POZNEJTE NAŠI PRÁCI

Podívejte se na podobné weby, které jsem vytvořili

KONTAKTUJTE NÁS

Promluvme si o vašem novém webovém projektu

Napište nám nebo zavolejte na obecný kontakt níže, nebo si vyberte jednoho z našich specialistů ve vašem oboru.

Napište nám
Mgr. Ondřej Koláček Jednatel, projektový manažer