REFERENCE

Národní technické muzeum

Po vyhraném výběrovém řízením a bezproblémové spolupráci s klientem jsme spustili nové webové stránky.

  Zjistit více   Napište nám
Realizace projektu 2023
 1. Vstupní analýza
  Vstupní analýza
 2. Tvorba wireframů
  Tvorba wireframů
 3. Grafika na míru
  Grafika na míru
 4. Programování modulů
  Programování modulů
 5. Testování a spuštění projektu
  Testování a spuštění projektu
Národní technické muzeum

Vždycky jsme rádi, když se nám povede vyhrát výběrové řízení na zajímavý projekt. Tím Národní technické muzeum zcela bezpochyby je. 

Na začátku naší společné spolupráce jsme se vrhli na vytvoření vstupní analýzy, jejíž součástí bylo vytvoření wireframů. Tam nám vznikly podklady pro 19 modulů a homepage, které se následně realizovali. Poté se zpracovala grafika zcela na míru klienta. Ta obsahuje zajímavé grafické prvky, jako například překres budov jednotlivých objektů či překres typických expozic, které se použily jako pozadí některých bloků. S jejich typicky červenou barvou nám vznikl přehledný a moderní web. 

Internetová prezentace je cílená jak na širokou veřejnost neboli návštěvníky muzea, které najdou všechny podstatné informace rychle a přehledně (vstupenky, otevírací dobu apod.), tak na odborníky, které mají své sekce přehledně rozděleny (sbírky, informace pro badatele apod.).

Jsme rádi, že námi vytvořené webové stránky budou sloužit i další veřejné instituci a dalšímu muzeu. S klientem máme do budoucna plány v jejich rozšiřování, takže s naší vzájemnou spoluprácí rozhodně nekončíme. 

Reference od klienta

Naše muzeum přistoupilo po více než deseti letech k úplnému redesignu svého webu. Cílem bylo vytvořit stránku instituce, která představí všechny její pobočky a bude přitom přehledná, uživatelsky vstřícná, svým designem současná a v neposlední řadě umožní snadnou administraci. Volba společnosti, která má zkušenost s prací pro kulturní instituce našeho druhu, se ukázala jako správná. Společnost Netservis nám byla po celou dobu spolehlivým partnerem, se kterým se nadstandardně dobře komunikovalo a pociťovali jsme snahu vyjít nám maximálně vstříc.

Mgr. Adam Dušek
náměstek generálního ředitele
POZNEJTE NAŠI PRÁCI

Podívejte se na podobné weby, které jsem vytvořili

KONTAKTUJTE NÁS

Promluvme si o vašem novém webovém projektu

Napište nám nebo zavolejte na obecný kontakt níže, nebo si vyberte jednoho z našich specialistů ve vašem oboru.

Napište nám
Bc. Nicola Revendová Obchodník, projektový manažer
Bc. Lukáš Tyl Jednatel, zakladatel agentury