REFERENCE

Pranet

  Zjistit více   Napište nám
Realizace projektu 2019
Pranet

Pro společnost Pranet s.r.o. jsme vytvořili přehlednou internetovou prezentaci. Společnost poskytuje hlavně připojení k internetu pro firmy i domácnosti, ale například také IPTV nebo mobilní služby.

Návštěvník webu si může zadáním své adresy snadno ověřit, jaké služby mu Pranet může nabídnout. Systém je napojen na tři různé databáze typů připojení a okamžitě vyhodnotí, které služby se zákazníka týkají. Poptávkové formuláře jsou propojeny se současným CRM systémem, takže s nimi společnost může pohodlně nakládat.

Samozřejmostí je vyladěná responzivní verze, díky které si snadno můžete zařídit připojení z jakéhokoliv zařízení. Klient může celý web pohodlně ovládat pomocí intuitivního redakčního systému Webredakce.

Reference od klienta

Chtěli bychom firmě NETservis, a zejména panu Koláčkovi, poděkovat za vytvoření webové prezentace pranet.cz, kde zákazník najde vše, co hledá, a zároveň se tam neztratí. Oceňuji především přímou a jasnou komunikaci, bezodkladné řešení našich požadavků, které vždy dokázali realizovat ještě lépe, než jsme očekávali. Za vše hovoří nárůst klientů, a hlavně jejich spokojenost s naším webem.

Jiří Brož
jednatel společnosti
POZNEJTE NAŠI PRÁCI

Podívejte se na podobné weby, které jsem vytvořili

KONTAKTUJTE NÁS

Promluvme si o vašem novém webovém projektu

Napište nám nebo zavolejte na obecný kontakt níže, nebo si vyberte jednoho z našich specialistů ve vašem oboru.

Napište nám
Bc. Nicola Revendová Obchodník, projektový manažer
Mgr. Pavel Břichnáč Jednatel, vývoj interních řešení