Hlavní stránka Reference Pranet


Pranet


Kontakt Chci podobný web


Kontaktujte nás

Pranet

Realizace: 2019

  • 24tarifů
  • 3databáze připojení
  • 100%přesměrované URL adresy

Pro společnost Pranet s.r.o. jsme vytvořili přehlednou internetovou prezentaci. Společnost poskytuje hlavně připojení k internetu pro firmy i domácnosti, ale například také IPTV nebo mobilní služby

Návštěvník webu si může zadáním své adresy snadno ověřit, jaké služby mu Pranet může nabídnout. Systém je napojen na tři různé databáze typů připojení a okamžitě vyhodnotí, které služby se zákazníka týkají. Poptávkové formuláře jsou propojeny se současným CRM systémem, takže s nimi společnost může pohodlně nakládat.

Samozřejmostí je vyladěná responzivní verze, díky které si snadno můžete zařídit připojení z jakéhokoliv zařízení. Klient může celý web pohodlně ovládat pomocí intuitivního redakčního systému Webredakce.

Adresa projektu: https://www.pranet.cz

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Reference od klienta

Chtěli bychom firmě NETservis, a zejména panu Koláčkovi, poděkovat za vytvoření webové prezentace pranet.cz, kde zákazník najde vše, co hledá, a zároveň se tam neztratí. Oceňuji především přímou a jasnou komunikaci, bezodkladné řešení našich požadavků, které vždy dokázali realizovat ještě lépe, než jsme očekávali. Za vše hovoří nárůst klientů, a hlavně jejich spokojenost s naším webem.

Jiří Brož
jednatel společnosti


Kontaktní formulářFacebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty