Hlavní stránka Reference Proficatering


Proficatering

 1. 1.

  Grafický návrh

 2. 2.

  Tvorba šablon

 3. 3.

  Programování

 4. 4.

  Tvorba obsahu

 5. 5.

  Plnění a testování


Kontakt Chci podobný web


Kontaktujte nás

Proficatering

Realizace: 2019

 • 7unikátních šablon
 • 31ikon na míru
 • 311obrázků na míru

Cateringová společnosti Styl Profi spol, s.r.o. přešla pod naše křídla v rámci marketingu (SEO, PPC, správa obsahu) s webovými stránkami na open-source řešení.

Brzy se ukázalo, že šablonovitý design a systém plný bezpečnostních děr není tím správným směrem. Navrhli jsme tedy novou grafickou podobu webových stránek, kterou si klient okamžitě zamiloval. Vznikl tak čistý a moderní responzivní web, který konečně odrážel kvalitu služeb, kterou společnost nabízí.

Prezentace zaujala nejen nové i stávající zákazníky, ale také odbornou porotu prestižní soutěže WebTop100, ve které se Proficatering v roce 2016 umístil na třetím místě, a v roce 2017 dokonce gastronomickou kategorii ovládl, tedy umístil se na místě prvním.

Po třech letech ale uběhlo v marketingové řece mnoho vody, a byl tedy čas na redesign. Ten jsme vzali skutečně z gruntu a vznikl nádherný a moderní web. Každá podstránka má vytvořenou vlastní grafickou šablonu a jedinečnost webu zaručují desítky ikon a stovky obrázků tvořených na míru.

Zapracovali jsme na jak na viditelných částech (přitažlivé podstránky, uživatelsky přívětivý formulář, lepší zapracování fotografií), tak na faktorech, které běžný návštěvník nevidí. Web je nyní rychlejší, bezpečnější a i redakční systém WebRedakce dostal nový kabátek, aby administrace webu byla ještě pohodlnější než dříve.

Níže se můžete díky animaci podívat, jak stránka vypadá na desktopové a mobilní verzi.

Proficatering je pro nás stálým partnerem na poli internetového marketingu a těšíme se na další vývoj naší spolupráce.
Adresa projektu: www.proficatering.cz

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Reference od klienta

Společnost NETservis se již stala součástí našeho firemního života, protože každý krok, který děláme ve světě „Matrixu“ je pod jejich dohledem. Díky osobnímu přístupu a profesionálním radám (kterým jsem ne vždy byl nakloněn, ale jak se později ukázalo, byly správné) se naše nezbytná prezentace na síti posunula úplně do jiné dimenze.

Nemusíte umět všechno, ale stačí, když víte, kdo to umí.

Michal Polanka
jednatel společnosti

Zbrusu nový responzivní design

Původní design z roku 2016


Kontaktní formulářFacebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty