Hlavní stránka Reference Rock Spring


Rock Spring

 1. 1.

  Grafický návrh

 2. 2.

  Tvorba šablon

 3. 3.

  Programování

 4. 4.

  Redakční systém

 5. 5.

  Responzivní design


Kontakt Chci podobný eshop


Kontaktujte nás

Rock Spring

Realizace: 2022

 • 6měsíců vývoje
 • 200hodin práce
 • 100vypitých šálků kávy

Výrobce sportovní gumičkové obuvi ROCK SPRING nás oslovil s tvorbou B2C e-shopu "od nuly". No proč ne, máme rádi každou zajímavou výzvu, tudíž slovo dalo slovo a my jsme začali připravovat e-shop na míru pro internetový prodej více než zajímavé obuvi. V rámci zadání bylo nutné vytvořit napojení na, pro nás zatím neznámý, ekonomický software Ježek. Díky snaze všech stran se vše podařilo a náš e-shop tak komunikuje s novým systémem. Celý internetový obchod je postaven na redakčním systému WebRedakce E-shop, který zajišťuje správu nejen obsahových stránek, ale samozřejmě veškerých automatických e-mailů, objednávek a jejich stavů, registrací apod. Díky důvěře zákazníka spravujeme celý e-shop a průběžně pilujeme nové funkce a upravujeme jeho vzhled i obsah.

Po 5 letech fungování e-shopu, jsme se společně domluvili na redesignu. A tak v roce 2022 vznikl graficky nový, modernější a přehlednější e-shop, který jak všichni doufáme, bude opět několik let skvěle sloužit.

Adresa projektu: https://www.rockspring.cz

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Reference od klienta

S firmou NETservis spolupracujeme od naprostého začátku existence našeho eshopu, a to od roku 2017. Při této dlouhé cestě jsme se společně stále snažili zdokonalovat naše webové stránky co se týče vzhledu a také funkčnosti. Díky NETservisu můžeme říct, že naše stránky vypadají moderně, jednoduše, přehledně a zpříjemňují našim zákazníkům nákup u nás. Děkujeme a jsme rádi za naši oboustrannou spolupráci.

Martina Růžková
jednatelka firmy


Kontaktní formulářFacebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty