REFERENCE

SATPO

Internetová prezentace se specifickým filtrováním na míru, automatickým generátorem PDF katalogů a napojením na externí systém CRM Navision od Microsoft.

  Zjistit více   Napište nám
Realizace projektu 2019
SATPO

Společnosti SATPO, působící na českém trhu jako developer, investor a poskytovatel služeb v oblasti rezidenčních nemovitostí od roku 1994, jsme vytvořili zcela novou internetovou prezentaci.

Hlavním obsahem jsou detaily rezidencí, které společnost nabízí k pronájmu i koupi. Každá z nich má vlastní prezentační stránku s přehlednou strukturou, barevným odlišením, interaktivní mapou a obsáhlou fotogalerií. Specifické je také filtrování nemovitostí na míru, díky kterému si návštěvník webu může pohodlně vyhledat nemovitost podle svých představ. Jednotlivé položky si může přidat do svého katalogu, který se mu na žádost automaticky vygeneruje ve formátu PDF včetně všech potřebných informací.

Důležité je napojení na externí systém CRM Navision od Microsoftu, díky kterému dochází k automatickému importu informací o nemovitostech.

Klient může celý web pohodlně ovládat v našem vlastním redakčním systému WebRedakce. Je možné upravovat detaily celých rezidencí nebo jednotlivých bytů, všechny ostatní obsahové stránky, správu formulářů nebo specifickou strukturu stránek. Web má celkem čtyři separátní menu.

Samozřejmostí je responzivní design, díky kterému si návštěvník může prohlédnout prezentaci z jakéhokoliv zařízení.

Předáním webu naše spolupráce rozhodně nekončí, s klientem komunikujeme na denní bázi a jsme k ruce v případě jakýchkoliv problémů či nových nápadů.

POZNEJTE NAŠI PRÁCI

Podívejte se na podobné weby, které jsem vytvořili

KONTAKTUJTE NÁS

Promluvme si o vašem novém webovém projektu

Napište nám nebo zavolejte na obecný kontakt níže, nebo si vyberte jednoho z našich specialistů ve vašem oboru.

Napište nám
Mgr. Pavel Břichnáč Jednatel, vývoj interních řešení