Hlavní stránka Reference SATPO


SATPO


Kontakt Chci podobný web


Kontaktujte nás

SATPO

Realizace: 2019

  • 4rezidence
  • 4administrovatelná menu
  • 3jazykové mutace

Pro společnost SATPO, která působí na českém trhu jako developer, investor a poskytovatel služeb v oblasti rezidenčních nemovitostí od roku 1994, jsme vytvořili zcela novou internetovou prezentaci.

Hlavním obsahem jsou detaily rezidencí, které společnost nabízí k pronájmu i koupi. Každá z nich má vlastní prezentační stránku s přehlednou strukturou, barevným odlišením, interaktivní mapou a obsáhlou fotogalerií. Specifické je také filtrování nemovitostí na míru, díky kterému si návštěvník webu může pohodlně vyhledat nemovitost podle svých představ. Jednotlivé položky si může přidat do svého katalogu, který se mu na žádost automaticky vygeneruje ve formátu PDF včetně všech potřebných informací.

Důležité je napojení na externí systém CRM Navision od Microsoftu, díky kterému dochází k automatickému importu informací o nemovitostech.

Klient může celý web pohodlně ovládat v našem vlastním redakčním systému WebRedakce. Je možné upravovat detaily celých rezidencí nebo jednotlivých bytů, všechny ostatní obsahové stránky, správu formulářů nebo specifickou strukturu stránek web má celkem čtyři separátní menu.

Samozřejmostí je responzivní design, díky kterému si návštěvník může prohlédnout prezentaci z jakéhokoliv zařízení.

Předáním webu naše spolupráce rozhodně nekončí, s klientem komunikujeme na denní bázi a jsme k ruce v případě jakýchkoliv problémů či nových nápadů.

 

Adresa projektu: https://www.satpo.cz

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595BKontaktní formulářFacebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty