REFERENCE

Státní veterinární ústav Praha

Pro Státní veterinární ústav Praha jsme zajistili komplexní službu internetové prezentace. Vedle nového moderního loga a kompletní corporate identity jsme vytvořili i hlavní nosič informací – prezentační internetové stránky.

Zachovat veškerý obsah na velmi rozsáhlém webu a zároveň se pokusit o co nejpřehlednější strukturu. To byla výzva, která před námi stála. Pomohli jsme si rozdělením produktů podle zvířat, případně podle požadované analýzy potravin, přičemž jsme ke všemu navrhli jednoduché, ale výstižné ikony na míru. Vyhráli jsme si také s neobvykle obsáhlým submenu a zcela jsme přetvořili detail produktu, na kterém je nyní možné požadované informace najít velmi rychle díky intuitivním záložkám. Vlastní modul vytvořený přímo pro potřeby SVÚ Praha si zasloužila služba svozů vzorků.

Díky tomu, že jsme sami vytvářeli celou firemní identitu, mohli jsme ji plnohodnotně využít i při tvorbě grafiky webu. Vytvořený motiv se tak neobjevuje pouze v logu a na firemních materiálech, ale funguje jako sjednocující prvek napříč celým webem.

Webová prezentace je samozřejmě plně responzivní a všechny funkcionality běží i na mobilních zařízeních. Klient si může pohodlně upravovat obsah díky intuitivnímu redakčnímu systému Webredakce.

Realizace projektu 2019
POZNEJTE NAŠI PRÁCI

Podívejte se na podobné weby, které jsem vytvořili

Dartin

Nový web pro firmu Dartin spol. s r. o., která se specializuje na dovoz, distribuci a servis lékařských zařízení, které pomáhají zachraňovat životy těch nejmenčích.

Více o projektu
KONTAKTUJTE NÁS

Promluvme si o vašem novém webovém projektu

Napište nám nebo zavolejte na obecný kontakt níže, nebo si vyberte jednoho z našich specialistů ve vašem oboru.

Napište nám
Bc. Nicola Revendová Obchodník, projektový manažer
Mgr. Pavel Břichnáč Jednatel, vývoj interních řešení