Hlavní stránka Reference Strahovský klášter


Strahovský klášter

 1. 1.

  Grafický návrh

 2. 2.

  Tvorba šablon

 3. 3.

  Programování

 4. 4.

  Plnění obsahu

 5. 5.

  Testování a spuštění


Kontakt Chci podobný web


Kontaktujte nás

Strahovský klášter

Realizace: 2016

 • 6grafických návrhů
 • 2jazykové mutace
 • 200 +obsahových stránek

Již samotné pozvání do výběrového řízení na tvorbu nových webových stránek Královské kanonie premonstrátů na Strahově pro nás bylo ctí. O to větší radost jsme prožívali při výběru naší společnosti jako nového dodavatele služeb. Přeci jen se jedná o významný institut s jednou z nejzajímavějších světových knihoven a obrazových sbírek.
Adresa projektu: www.strahovskyklaster.cz

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Reference od klienta

Při výběru firmy, jež by vytvořila novou webovou prezentaci jsme upřednostnili tu, která měla předchozí zkušenosti při spolupráci s institucemi obdobného typu. Jsme přesvědčeni, že naše snaha o zjednodušení a zpřehlednění poměrně rozsáhlé struktury informací, jež návštěvník naší webové prezentace hledá, byla díky kvalitní práci firmy NETservis naplněna. Díky vzájemné spolupráci a komunikaci se podařilo vyřešit celou řadu nestandardních úkolů. Postupně se vylepšující, poměrně jednoduchý a přehledný redakční systém umožňuje přehlednou práci při aktualizaci a dotváření prezentace. V neposlední řadě třeba zmínit také pochopení tvůrců vizuální podoby vyrovnat se s naším záměrem vytvořit elegantní, moderní a přitom uměřený design webových stránek instituce, jejíž základ byl položen před téměř osmi stoletími.

Mgr. Libor Šturc
ředitel uměleckých sbírek a fondů Strahovského kláštera

Díky modernímu přístupu klienta došlo na nestandardní grafické zpracování prezentace, s ohledem na UX a rozsáhlou strukturu rozličných dat, doporučené naší společností. Vznikla tak zajímavá vícejazyčná webové stránka postavená na autentických fotografiích. Nechybí přehledná administrace ve formě našeho redakčního systému WebRedakce, menší e-shopový modul ani responzivní webdesign. Tvorba prezentace zabrala necelé 3 měsíce a aktuálně pracujeme na dalším rozšíření (interaktivní mapa, QR kódy na budovách apod.).

Responzivní design

Responzivní design


Kontaktní formulářFacebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty