REFERENCE

Topolwater s.r.o. microsite ČOV TOPAS

Společnost TopolWater s.r.o. se na nás již dříve obrátila s poptávkou na redesign loga a tvorbu logomanuálu. V tomto výběrovém řízení jsme sice neuspěli, ale naše práce a hlavně přístup k ní zanechal u klienta pozitivní dojem, který vedl k zahájení spolupráce na jiných projektech. Byli jsme tedy osloveni s možností navázání spolupráce v oblasti tvorby microsite a navazující spolupráce v internetovém marketingu.

Domluvili jsme tedy zaměření microsite, budget na proklikové kampaně a začalo se s realizací. Problematika čistíren odpadních vod pro různé objekty je poměrně rozsáhlým tématem a dát všechny informace do one-page webdesignu bylo nereálné. Vybrali jsme tedy to nejzajímavější a nejdůležitější; ty zásadní informace, které chceme návštěvníkům a potenciálním zákazníkům nabídnout. Kromě dělení služeb dle typu objektu a obecných informací k dotacím vznikla též interaktivní infografika s využitím odpadní vody, centrálním monitoringem apod.

Navazující PPC kampaně ukázaly, že web je pro návštěvníky velice atraktivní a jeho výkon předčil veškeré očekávání zákazníka.

Realizace projektu 2017
KONTAKTUJTE NÁS

Promluvme si o vašem novém webovém projektu

Napište nám nebo zavolejte na obecný kontakt níže, nebo si vyberte jednoho z našich specialistů ve vašem oboru.

Napište nám
Bc. Nicola Revendová Obchodník, projektový manažer
Mgr. Ondřej Koláček Jednatel, projektový manažer