REFERENCE

Velká knedlíková kuchařka

Když k nám dorazila poptávka na e-shop pro novou kuchařskou knihu, bylo to pro nás velkým překvapením. Po bližší specifikaci projektu a zjištění, že se bude jednat o jednoproduktový e-shop i novou výzvou. Naše standardní projekty jsou naopak dimenzovány na co největší počet produktů, klienti se i v rámci poptávek rovnou ptají, zda jsme schopni pracovat s více než 10 000 produkty a podobně. Ohnutí řešení na jednoproduktový e-shop se zdá při prvním pohledu jako jednoduchá záležitost, ale po tvorbě specifikace jsme si uvědomili, že to až tak jednoduché nebude. Nicméně s projektem jsme se vypořádali z našeho pohledu velice dobře a zvládli jsme i požadovaný termín 1 měsíc na realizaci.
Tvorba e-shopu probíhala klasickou cestou, tedy webdesign na míru s použitím originálních fotografií z kuchařky, kompletním předěláním administrace na zmíněný jednoproduktový systém i tvorbu obsahu a jeho naplnění, abychom klientovi ušetřili co nejvíce času. Po spuštění již chybělo pouze otestovat exporty pro dopravce a předprodej může být spuštěn.
Velice děkujeme klientovi za rychlé reakce, díky kterým se podařilo e-shop vypustit v extrémně krátkém časovém úseku a také za skvělé podklady, díky kterým se podařilo vytvořit velice zajímavé designové řešení.

Realizace projektu 2020
POZNEJTE NAŠI PRÁCI

Podívejte se na podobné weby, které jsem vytvořili

Schlieger s.r.o.

Pro známou společnost jsme vytvořili B2B e-shop za pouhých 14 dní.

Více o projektu
KONTAKTUJTE NÁS

Promluvme si o vašem novém webovém projektu

Napište nám nebo zavolejte na obecný kontakt níže, nebo si vyberte jednoho z našich specialistů ve vašem oboru.

Napište nám
Bc. Nicola Revendová Obchodník, projektový manažer
Mgr. Pavel Břichnáč Jednatel, vývoj interních řešení