Hlavní stránka Reference Velká knedlíková kuchařka


Velká knedlíková kuchařka


Kontakt Chci podobný eshop


Kontaktujte nás

Velká knedlíková kuchařka

Realizace: 2020

  • 1produkt
  • 144knedlíků
  • 1měsíc realizace

Když k nám dorazila poptávka na e-shop pro novou kuchařskou knihu, bylo to pro nás velkým překvapením. Po bližší specifikaci projektu a zjištění, že se bude jednat o jednoproduktový e-shop i novou výzvou. Naše standardní projekty jsou naopak dimenzovány na co největší počet produktů, klienti se i v rámci poptávek rovnou ptají, zda jsme schopni pracovat s více než 10 000 produkty a podobně. Ohnutí řešení na jednoproduktový e-shop se zdá při prvním pohledu jako jednoduchá záležitost, ale po tvorbě specifikace jsme si uvědomili, že to až tak jednoduché nebude. Nicméně s projektem jsme se vypořádali z našeho pohledu velice dobře a zvládli jsme i požadovaný termín 1 měsíc na realizaci.
Tvorba e-shopu probíhala klasickou cestou, tedy webdesign na míru s použitím originálních fotografií z kuchařky, kompletním předěláním administrace na zmíněný jednoproduktový systém i tvorbu obsahu a jeho naplnění, abychom klientovi ušetřili co nejvíce času. Po spuštění již chybělo pouze otestovat exporty pro dopravce a předprodej může být spuštěn.
Velice děkujeme klientovi za rychlé reakce, díky kterým se podařilo e-shop vypustit v extrémně krátkém časovém úseku a také za skvělé podklady, díky kterým se podařilo vytvořit velice zajímavé designové řešení.
Adresa projektu: https://www.velka-knedlikova-kucharka.cz

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595BKontaktní formulářFacebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty