REFERENCE

Výstaviště České Budějovice

  Zjistit více   Napište nám
Realizace projektu 2023
 1. Výběrové řízení
  Výběrové řízení
 2. Vstupní analýza
  Vstupní analýza
 3. Grafické zpracování
  Grafické zpracování
 4. Redakční systém
  Redakční systém
 5. Plnění obsahu
  Plnění obsahu
Výstaviště České Budějovice

Výstaviště České Budějovice se po několika letech rozhodli pro nové webové stránky a tak vypsali výběrové řízení na dodavatele. Nejen, že jsme se ho zúčastnili, ale výběrové řízení jsme vyhráli a tak jsme se mohli pustit do práce. 

Nejprve jsme realizovali vstupní analýzu, ze které nám vyšly wireframy a poté jsme se pustili do grafiky. Po schválení grafických návrhů jsme naprogramovali všechny potřebné moduly a stránky otestovali. Klient se ale nakonec před spuštěním rozhodl, že se původní grafika předělá a ustoupilo se zcela od jejich původního zeleného brandu. Ani to pro nás ale nebyla velká překážka, grafické šablony jsme upravili a na stránky je nasadili.

Nejsložitější řešení jsme měli nad správou akce, kterou jsme se snažili klientovi udělat co nejjednodušší, protože informací, které lze zadávat je opravdu hodně (vstupenky, vstupné, program, otevírací doba, seznam vystavovatelů, doprava,  parkování, info o akci, pavilony, partneři, kontakty atd.). Nakonec jsme společně zvolili i možnost importu oborů, ploch a vystavovatelů, abychom administrátorům co nejvíce ulehčili práci. 

S klientem spolupracujeme na měsíční bázi a webové stránky je v plánu i nadále rozšiřovat, za což jsme moc rádi!

Reference od klienta

Po téměř deseti letech jsme přistoupili ke kompletnímu redesignu našich webových stránek. Chtěli jsme web jednoduchý, přehledný, moderně vypadající, s jednoduchou administrací. Pro realizaci jsme si vybrali NETSERVIS. A udělali jsme dobře. Spolupráce byla a je perfektní, web funguje a vypadá tak, jak jsme si představovali. A pokud se objeví problém k řešení, v NETSERVIS máme partnera, který nám se vším pomůže.

Mgr. Ing. Zdeněk Volf
místopředseda představenstva
POZNEJTE NAŠI PRÁCI

Podívejte se na podobné weby, které jsem vytvořili

KONTAKTUJTE NÁS

Promluvme si o vašem novém webovém projektu

Napište nám nebo zavolejte na obecný kontakt níže, nebo si vyberte jednoho z našich specialistů ve vašem oboru.

Napište nám
Bc. Nicola Revendová Obchodník, projektový manažer
Bc. Lukáš Tyl Jednatel, zakladatel agentury