E-shop tvorba, E-shopu

Vytváříme moderní e-shopy na míru s responzivním designem. Redakční systém umožňuje napojení na informační systémy a má řadu dalších funkcí.

E-shopy umožňují obchodovat moderním způsobem na internetu. Efektivitu obchodování umožňuje e-shop vyrobený na míru, protože jedině ten, může plně odpovídat specifickým firemním procesům a potřebám firmy. Vlastní e-shop umožní šetřit hodiny lidské práce a tím i peníze. Základ e-shopu tvoří jednoduše ovladatelný redakční systém s řadou funkcí, který lze napojit na informační systémy, jako je např. ekonomický a účetní systém Pohoda. Naše e-shopy využívají redakční systém (CMS) Webredakce, který všechny tyto podmínky splňuje.

Nabízíme řešení pro větší e-shopy, řešení pro střední e-shopy i e-shopy pro malé firmy. Při tvorbě ať už menšího nebo robustního e-shopu se snažíme být „rádcem i výrobcem.“ Vaše znalosti vlastního zboží nebo služeb, specifik obchodování ve vašem oboru jsou stejně důležité pro úspěch celého projektu jako naše. Spojení těchto znalostí tvoří základ úspěchu nového e-shopu

Pokud máte zájem o vytvoření e-shopu, můžete využít kontakt vpravo nebo si s námi