Flash prezentace

Flash prezentace je vhodná především pro firmy, které chtějí ohromit návštěvníky a zdůraznit silný vizuální efekt svých stránek. Díky technologii flash může být prezentace plná zajímavých grafických efektů, které návštěvníky zaujmou a přesvědčí. Obsah prezentace je samozřejmě nejdůležitější, pokud mu ale dáte kreativní vzhled, bude pro návštěvníky mnohem přitažlivější. Tvorba flash prezentace nabízí mnoho možností, jak zaujmout návštěvníka. Flash menu, flash tutorial či flash animace jsou pouze součástmi kompaktního celku, který flash prezentace vytváří.

Flash prezentace mohou být taktéž zajímavým doplňkem hlavní kampaně. Pokud máte nový výrobek či poskytujete novou službu, můžete vytvořit samostatnou flash prezentaci, která bude zaměřena na tuto novinku, a nenarušíte tím stávající strukturu Vašich stránek. V tomto případě by se tak jednalo o flash microsite, efektně zpracovanou prezentaci velmi malého rozsahu.

Dříve byla nevýhodou flash prezentací jejich nečitelnost pro vyhledávače, ale i to se dnes již mění k lepšímu. Vyhledávače postupně začínají tento formát číst a tedy i nabízet ve výsledcích vyhledávání.

KONTAKTUJTE NÁS

Promluvme si o vašem novém webovém projektu

Napište nám nebo zavolejte na obecný kontakt níže, nebo si vyberte jednoho z našich specialistů ve vašem oboru.

Napište nám
Antonín Černý Obchodník, projektový manažer
Mgr. Pavel Břichnáč Jednatel, vývoj interních řešení

QED Group

Neckcasino

ACE media