Internetové prezentace

Vytvoření kvalitní prezentace je základním krokem k úspěšné propagaci na Internetu. Kvalita prezentace nespočívá jen v grafickém zpracování, ale také v hodnotném obsahu, jasné orientaci a optimalizaci. Naší přirozenou úlohou je předání zkušeností, které p

Vytvoření kvalitní prezentace je základním krokem k úspěšné propagaci na internetu. Kvalita prezentace spočívá nejen v grafickém zpracování, ale také v hodnotném obsahu, jasné orientaci a optimalizaci. Naší přirozenou úlohou je předání zkušeností, které povedou k vytvoření opravdu kvalitní prezentace.

Nesmíme však zapomínat ani na úroveň grafického zpracování, které je důležitou součástí internetových projektů a působí na každého návštěvníka. Reprezentativní vzhled musí plně respektovat corporate identity společnosti nebo zadavatele a být v souladu s grafickým manuálem. Každý projekt musí být přizpůsoben pro cílovou skupinu.

  • Naši grafici Vám vytvoří několik různých návrhů a na základě vybrané varianty Vám vyrobíme Internetovou prezentaci.
  • Ve specifických případech zpracujeme prezentaci technologií Flash.
  • Rozsáhlé internetové projekty doporučujeme řešit formou dynamických aplikací, které umožňují zadavateli samostatnou aktualizaci bez znalosti tvorby internetových stránek.
  • Disponujeme rozsáhlou databankou fotografií, které jsou k dispozici pro každý projekt.
  • Úspěch celého projektu závisí především na dokonalé propagaci. Profesionálně řešené stránky bez zajištění návštěvnosti se stávají zcela neužitečnými.
  • Vypracujeme Vám ná
KONTAKTUJTE NÁS

Promluvme si o vašem novém webovém projektu

Napište nám nebo zavolejte na obecný kontakt níže, nebo si vyberte jednoho z našich specialistů ve vašem oboru.

Napište nám
Bc. Nicola Revendová Obchodník, projektový manažer
Antonín Černý Obchodník, projektový manažer