Internetový obchod

Potřebujete vytvořit internetový obchod na míru? Navrhneme vám internetový obchod dle vašich potřeb s propracovaným redakčním systémem s řadou funkcí.

Obchodování prostřednictvím internetového obchodu je moderní způsob, jak nabízet a prodávat své výrobky nebo služby. Pravidla obchodování na internetu jsou v mnohém stejná, jak při jiných způsobech prodeje. Samozřejmě, že internetový obchod má svá specifika, která dávají nové možnosti každému, kdo na internetový trh vstoupí. Některá pravidla je nutné respektovat, neboť mohou znamenat limitující podmínky. 

Při tvorbě internetového obchodu na míru Vám můžeme být "rádcem i výrobcem," ale Vaše znalosti vlastního zboží, či služeb, konkurence a specifik obchodování ve Vašem oboru jsou stejně cenné a důležité pro úspěch celého projektu. Vaše a naše znalosti dohromady vytvářejí předpoklad Vašeho konkrétního úspěšného e-commerce řešení. Tvorba a provozování internetového obchodu je dlouhodobá záležitost, která vyžaduje nejen počáteční investice, ale především průběžnou péči. 

Kvalitní redakční systém pro správu internetového obchodu je základ, proto pro správu e-shopu používáme vlastní redakční systém Webredakce, který umožňuje napojen

KONTAKTUJTE NÁS

Promluvme si o vašem novém webovém projektu

Napište nám nebo zavolejte na obecný kontakt níže, nebo si vyberte jednoho z našich specialistů ve vašem oboru.

Napište nám
Bc. Nicola Revendová Obchodník, projektový manažer
Mgr. Pavel Břichnáč Jednatel, vývoj interních řešení